Poniedziałek, 8 marca
Imieniny: Beaty, Jana
Czytających: 6652
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wyniki XXV Crossu Cieplickiego

Czwartek, 16 maja 2013, 17:06
Aktualizacja: 17:08
Autor: MDvR
Przy sprzyjających warunkach pogodowych na trasie prowadzącej terenami wokół Osiedla “Orle” w Jeleniej Górze – Cieplicach ze startem i metą przy Klubie “Orlik”, odbył się 5 maja XXV Ogólnopolski Bieg Przełajowy – Cross Cieplicki 2013

Biegi dzieci

Dystans 350 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Julia Wekłyk 2'11 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Zuzanna Wesołowska 2'20 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Gabriela Biegańska 2'36 - Jelenia Góra
4.Weronika Buczyńska 3'05 - Jelenia Góra

Klasyfikacja chłopców
1.Jakub Łoboda 2'03 - Lotnik Jeżów Sudecki
2.Gracjan Furman 2'07 - Jelenia Góra
3.Wiktor Raczkiewicz 2'08 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4 Ksawier Potaczek 2'15 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Mateusz Berej 2'25 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Cyprian Michalski 2'27 - Jelenia Góra
7.Maciej Zawół 2'40 - Szklarska Poręba
8.Dawid Korzeniowski 2'47 - Jelenia Góra
9.Igor Kozłowski 2'56 - Jelenia Góra
10.Alan Rudowski 3'21 - Jelenia Góra
11.Dawid Michalski 4'35 - Jelenia Góra

Dystans 700 m

Klasyfikacja dziewcząt
1.Natalia Hutnik 4'36 - Jelenia Góra
4.Natalia Kołodziejczyk 4'42 - Jawor
3.Dominika Kulczewska 4'50 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
4.Sandra Berej 5'15 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Wiktoria Jędruch 5'30 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Nikola Garlińska 5'55 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Klasyfikacja chłopców
1.Klaudiusz Bukraba 4'02 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
2.Dawod Rzepka 4'08 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
3.Marcin Zawół 4'16 - Szklarska Poręba
4.Eliasz Garliński 4'30 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
5.Kacper Boczar 4'40 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
6.Tomasz Napora 4'50 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin
7.Oskar Murzyn 5'42 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Dystans 1000 m

Klasyfikacja chłopców
1. Mateusz Krzemieniecki 3'26 - SKS “BIEGACZ” Siedlęcin

Bieg główny – dystans 10 000 m

Klasyfikacja ogólna kobiet
1.Dominika Jarosz - 43'41 K16 - 1 - Jelenia Góra
2.Ewa Hofman - 43'59 K35 - 1 - Jelenia Góra
3.Karolina Dul - 45'50 K16 – 2 - Jelenia Góra
4.Anna Kujawińska - 53'24 K16 - 3 - Jelenia Góra
5.Natalia Barczyńska - 54'55 K16 - 4 - Karpacz
6.Magdalena Miernik - 1”03'20 K35- 2 - Jelenia Góra
7.Elżbieta Toczyńska - 1”04'15 K59- 1 - Janowice Wlk.
8.Genowefa Nowakowska - 1”05'25 K59 - 2 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K16-34 kobiet
1.Dominika Jarosz - 43'41 K16 - 1 - Jelenia Góra
2.Karolina Dul - 45'50 K16 – 2 - Jelenia Góra
3.Anna Kujawińska - 53'24 K16 - 3 - Jelenia Góra
4.Natalia Barczyńska - 54'55 K16 - 4 - Karpacz

Klasyfikacja K35- 58 kobiet
1.Ewa Hofman - 43'59 K35 - 1 - Jelenia Góra
2.Magdalena Miernik - 1”03'20 K35- 2 - Jelenia Góra

Klasyfikacja K59- kobiet
1.Elżbieta Toczyńska - 1”04'15 K59- 1 - Janowice Wlk.
2.Genowefa Nowakowska - 1”05'25 K59 - 2 - Jelenia Góra

Klasyfikacja ogólna mężczyzn
1 Edward Baczewski 35'54 M40-1 Wałbrzych
2 Bartek Baczewski 36'50 M16-1 Wałbrzych
3 Łukasz Fuławka 37'05 M30-1 Jawor
4 Mateusz Zawół 37'14 M16-2 Szklarska Poręba
5 Andrzej Rydz 37'19 M40-2 Jawor
6 Bartosz Hofman 38'30 M30-2 Jelenia Góra
7 Mariusz Moczarski 39'45 M40-3 Jelenia Góra
8 Mariusz Kwiatkowski 40'02 M50-1 Jelenia Góra
9 Stanisław Jaworski 40'28 M50-2 Wągrodno
10 Jarosław Kaszkowiak 41'40 M40-4 Jawor
11 Bogusław Chamielec 41'45 M40-5 Lubin
12 Michał Skowron 42'15 M16-3 Jelenia Góra
13 Adrian Gromyko 43'12 M16-4 Jelenia Góra
14 Jacek Nastałek 43'21 M30-3 Jelenia Góra
15 Krystian Basta 43'30 M30-4 Jelenia Góra
16 Kamil Hryńko 43'32 M30-5 Lubin
17 Grzegorz Rokitnicki 44'21 M40-6 Wągrodno
18 Adam Lebioda 45'50 M40-7 Katowice
19 Zbigniew Kogut 46'12 M60-1 Jelenia Góra
20 Adam Kołodziejczyk 46'45 M16-5 Jawor
21 Wiesław Dul 47'30 M60-2 Jelenia Góra
22 Sebastian Wiewiórowski 49'35 M16-6 Jelenia Góra
23 Jan Kruszewski 50'10 M60-3 Świerzawa
24 Marek Łęczycki 51'11 M50-3 Jelenia Góra
25 Krzysztof Pysiewicz 53'31 M50-4 Katowice
26 Eugeniusz Staniewski 54'00 M60-4 Zgorzelec
27 Czesław Tarłowski 57'56 M70-1 Jelenia Góra
28 Stanisław Mroziński 1”02'02 M70-2 Jelenia Góra

Klasyfikacja M16- 29 mężczyzn
1 Bartek Baczewski 36'50 M16-1 Wałbrzych
2 Mateusz Zawół 37'14 M16-2 Szklarska Poręba
3 Michał Skowron 42'15 M16-3 Jelenia Góra
4 Adrian Gromyko 43'12 M16-4 Jelenia Góra
5 Adam Kołodziejczyk 46'45 M16-5 Jawor
6 Sebastian Wiewiórowski 49'35 M16-6 Jelenia Góra

Klasyfikacja M30- 39 mężczyzn
1 Łukasz Fuławka 37'05 M30-1 Jawor
2 Bartosz Hofman 38'30 M30-2 Jelenia Góra
3 Jacek Nastałek 43'21 M30-3 Jelenia Góra
4 Krystian Basta 43'30 M30-4 Jelenia Góra
5 Kamil Hryńko 43'32 M30-5 Lubin

Klasyfikacja M40- 49 mężczyzn
1 Edward Baczewski 35'54 M40-1 Wałbrzych
2 Andrzej Rydz 37'19 M40-2 Jawor
3 Mariusz Moczarski 39'45 M40-3 Jelenia Góra
4 Jarosław Kaszkowiak 41'40 M40-4 Jawor
5 Bogusław Chamielec 41'45 M40-5 Lubin
6 Grzegorz Rokitnicki 44'21 M40-6 Wągrodno
7 Adam Lebioda 45'50 M40-7 Katowice

Klasyfikacja M50- 59 mężczyzn
1 Mariusz Kwiatkowski 40'02 M50-1 Jelenia Góra
2 Stanisław Jaworski 40'28 M50-2 Wągrodno
3 Marek Łęczycki 51'11 M50-3 Jelenia Góra
4 Krzysztof Pysiewicz 53'31 M50-4 Katowice

Klasyfikacja M60- 69 mężczyzn
1 Zbigniew Kogut 46'12 M60-1 Jelenia Góra
2 Wiesław Dul 47'30 M60-2 Jelenia Góra
3 Jan Kruszewski 50'10 M60-3 Świerzawa
4 Eugeniusz Staniewski 54'00 M60-4 Zgorzelec

Klasyfikacja M70- mężczyzn
1 Czesław Tarłowski 57'56 M70-1 Jelenia Góra
2 Stanisław Mroziński 1”02'02 M70-2 Jelenia Góra

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group