Sobota, 8 maja
Imieniny: Stanisława, Wiktora
Czytających: 1958
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

IV liga - B klasa: Wyniki meczy od ligi IV do B–klasy – piłka nożna

Niedziela, 28 września 2008, 18:24
Aktualizacja: Wtorek, 30 września 2008, 22:38
Autor: Mateusz Banaszak

Wyniki poszczególnych meczy:

Czwarta Liga - szósta kolejka
W sobotę grali:

Ślęza Wrocław - Chojnowianka Chojnów 2:0
Karkonosze Jelenia Góra – Górnik Wałbrzych 1:3
Polonia Trzebnica – Lechia Dzierżoniów 0:0
Puma Pietrzykowice – Prochowiczanka Prochowice 1:2
1985 Szczawno Zdrój – GKS Kobierzyce 1:1
Olimpia Kamienna Góra – BKS Bolesławiec 2:3
Kuźnia Jawor – Victoria Świebodzice 1:2

W niedzielę
Miedź II Legnica – Górnik Złotoryja 4:2

Okręgówka - IX kolejka
W sobotę grali:

Łużyce Lubań – GKS Raciborowice 2:1
Granica Bogatynia – Piast Zawidów 2:0
Czarni Lwówek Śląski – Gryf Gryfów Śląski 3:1
Twardy Świętoszów – Nysa Zgorzelec 5:2
Włókniarz Mirsk – Orzeł Lubawka prawdopodobnie walkower dla gospodarzy, lub mecz zostanie przełożony na inny termin

W niedzielę:
Bobrzanie Bolesławiec – Lotnik Jeżów Sudecki 3:0
Cosmos Radzimów – Sparta Zebrzydowa 2:1
Chrobry Nowogrodziec – Olimpia Kowary 1:0

A-klasa - VII kolejka

Mitex Podgórzyn – Piast Bolków 2:4
Orzeł Mysłakowice – Woskar Szklarska Poręba 1:3
Lesk Sędzisław – Pub Gol Jelenia Góra 3:3
Chojnik Jelenia Góra – Gambit Chełmsko Śląskie 5:2
Pogoń Świerzawa – Orzeł Wojcieszów 0:7
Rudawy Janowice Wielkie – Victoria Czadrów 2:0
Piast Dziwiszów – KS Łomnica 1:0

B-klasa - VII kolejka

Grupa I:

Czarni Przedwojów – Nysa Wolbromek 3:0
LZS Lipa – Bóbr Opawa 14:2
Kwarc Pisarzowice – Dragon Miszkowice
Orły Lipienica – Orzeł II Wojcieszów 0:3
Uran Okrzeszyn – Halniak Miłków 2:3
Olimpia Krzeszów – Bóbr Marciszów 5:2

Grupa II:

KKS Jelenia Góra – Pogoń Wleń1:3
Sokół Sokołowiec – Woskar Wojcieszyce 1:1
Przyjaciele Gola – Potok Karpniki 2:0
UKS 06 Sosnówka – Hottur Borowice 6:3
Bobry Wojanów – LZS Kostrzyca 5:2
KS Maciejowa – GLKS Czernica 1:4
Lechia Piechowice – Juvenia Rybnica 1:2

Grupa III:

Bazalt Wojciechów – Promień Grudza 6:0
LKS Świecie – Kwisa Mroczkowice 3:2
Sudety Giebułtów – KS Pasiecznik 5:0
LZS Zaręba – LZS Henryków 0:1
LZS Kościelnik – LZS Radogoszcz 5:2
Fatma Pobiedna – Zryw Ubocze 1:0

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (9) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group