• Wtorek, 17 września 2019
  • Godz. 20:58
  • Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
  • Czytających: 7274
  • Zalogowanych: 11
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Wyniki II ligi Futsalu

Wiadomości: Jelenia Góra - hala przy ul. Złotniczej
Niedziela, 14 lutego 2010, 22:30
Aktualizacja: Środa, 17 lutego 2010, 11:44
Autor: arec
Fot. Robert Ignaciak
W ostatni weekend odbyły się mecze 13 i 14 kolejki II ligi Futsalu.

Poniżej podajemy wyniki:

XIII kolejka:
Budom – Street Squad 1-2 (0-0)
0-1 Bryniak, 1-1 Gurlaga, 1-2 Ignatowicz

Polcolorit – Pub Chojnik 2-6 (0-3)
0-1 Hutnik, 0-2 Hutnik, 0-3 Zaleśny, 0-4 Hutnik, 0-5 Gierasimiuk, 1-5 Bolek, 1-6 Zaleśny
2-6 Amarowicz

Wod - Instal – Polski Tytoń 3-2 (0-0)
1-0 Karmelita, 2-0 Śliwiński, 3-0 Maćkowski, 3-1 Krupa, 3-2 Kandyba

Joga Bonito – Maracana Piechowice 0-5
Walkower

Stoor – Młode KSK 2-4 (2-1)
0-1 Chwedorowicz, 1-1 Burzyński, 2-1 Burzyński, 2-2 Kozołubski, 2-3 Wantuch,
2-4 Gąsiorowski

Dream Team – Straż Pożarna 1-1 (0-0)
0-1 Fornal, 1-1 Magierowski

Energia Pro – KKS Jelenia Góra 8-2 (4-1)
1-0 Palimąka,2-0 Mrowca, 2-1 Szpak, 3-1 Winiarski, 4-1 Winiarski, 5-1 Winiarski,
6-1 Palimąka, 7-1 Mrowca, 7-2 Zajda, 8-2 Palimąka

Mar-Mat – Gimnazjum nr 3 3-3 (0-3)
0-1 Rosiak, 0-2 Hardel, 0-3 Hardel, 1-3 Pelichowski, 2-3 Zaleszczyk, 3-3 Rozlał

XIV kolejka:
Street Squad – Gimnazjum nr 3 2-0 (0-0)
1-0 Ignatowicz, 2-0 Skoczeń

KKS – Mar-Mat 2-5 (0-2)
0-1 Dulny, 0-2 Cichosz, 1-2 Moczulski, 2-2 Bałtun, 2-3 Mendelski, 2-4 Zaleszczyk,
2-5 Mendelski

Straż Pożarna- Energia Pro 3-3 (1-1)
0-1 Celencewicz, 1-1 Izdebski, 2-1 sam. Mrowca, 2-2 Mrowca P, 2-3 Palimąka, 3-3 Fornal

Młode KsK – Dream Team 3-4 (2-2)
0-1 Robaszkiewicz, 1-1 Bozic, 1-2 Bozic, 2-2 Robaszkiewicz, 2-3 Konrad 3-3 Kozołubski,
3-4 Robaszkiewicz

Stoor – Maracana 2-5 (2-2)
1-0 Raczko, 1-1 Wójcik, 2-1 Cioch, 2-2 Kulas, 2-3 Małowski, 2-4 Wójcik, 2-5 Masłowski

Joga Bonito – Polski Tytoń 5-10 (1-4)
1-0 Macur, 1-1 Kogut, 1-2 Han, 1-3 Krupa, 1-4 Han, 1-5 Krupa, 2-5 Macur, 2-6 Krupa,
2-7 Biskupski, 2-8 Han, 3-8? 3-9 Han, 4-9 Macur, 4-10 Krupa, 5-10 Macur

Wod-Instal – Pub Chojnik 1-1 (0-0)
0-1 Khodzamkhulov, 1-1 Tomoń

Budom – Polcolorit 9-4 (3-0)
1-0 Organistka, 2-0 Organistka, 3-0 Zin, 4-0 Janecki, 5-0 Zin, 6-0 Rybak, 6-1 Smigasiewicz
7-1 Janecki, 8-1 Gurgała, 8-2 Krajewski, 9-2 Zin, 9-3 Amarowicz, 9-4 Amarowicz

Spotkanie zaległe:
Polski Tytoń – Pub – Chojnik 9-10 (5-5)
1-0 Krupa, 2-0 Krupa, 2-1 Khodzamkhulov, 3-1 Biskupski, 4-1 Krupa, 4-2 Kołodziej,
4-3 Khodzamkhulov, 4-4 Zaleśny, 5-4 Krupa, 5-5 Kołodziej, 5-6 Khodzamkhulov , 5-7 Kaczorowski, 5-8 Zaleśny, 5-9 Zaleśny, 6-9 Krupa, 7-9 Krupa, 8-9 Kogut, 8-10 Zaleśny, 9-10 Kogut

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz

Ciocia Krysia 15-02-2010 11:52
Wszyscy niech wygrywają tylko nie KSK bo w nich jest nędzna siła.
~Angol 15-02-2010 13:04
Mina tego kolesia przy szczale Krupy Wygrywa
~ 15-02-2010 16:09
:) mina dobra Walka panowie walka!!
~:) 15-02-2010 16:09
Mina dobra :) ale wakla panowie walka!!
~ 15-02-2010 17:27
To fakt mina dobra i foty też.Jedyny portal gdzie można normalne zdjęcia pooglądać.Duże,jasne i coś się na nich dzieje.
~ pozdrowienia dla jelonki! 15-02-2010 19:18
szkoda natomiast, że ten portal nie dodaje wszystkich komentarzy...
~a.z.o.r. 17-02-2010 9:02
Widocznie nie wszystkie się nadają.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group