Poniedziałek, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 5735
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki I Turnieju Koszykówki Ulicznej

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 19 września 2011, 12:10
Aktualizacja: 12:11
Autor: MDvR
Fot. Robert Ignaciak
Za nami I Turniej Koszykówki Ulicznej, organizowany przez Klub Sportowy "Wichoś" w Jeleniej Górze przy udziale MKS–u MOS–u Karkonoszy, Międzyszkolnego Ośrodka Sportu i KS "Sudety". Poniżej wyniki zawodów.

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA – ROCZNIK 2003 I MŁODSI

CHŁOPCY:
1.”SŁONIE” (Filip Tymiński, Wiktor Rodziewicz)
2.”ORŁY” (Oliwier Oleksin-Kodź, Michał Gigiel)

DZIEWCZĘTA:
1.”ŚLICZNOTKI” (Kasia Morańda, Juzia Perkowska, Karolina Rosik)
2.”VOLMAXIĄTKA” (Kinga Krupa, Eryka Synator, Zuzanna Synator, Dominika Krupa)

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA – ROCZNIK 2001 I MŁODSI

CHŁOPCY:
1.”TORNADO” (Jędrzej Perdek, Patryk Haniszewski, Paweł Węgrzyn, Oliwer Więckowski)
2.”JASTRZĘBIE” (Tristan Dekurniewicz, Kamil Lis, Kuba Waligórski, Paweł Jedziniak)
3.”TYGRYSY” (Maciej Mazur, Mateusz Najman, Michał Topczewski)

DZIEWCZĘTA:
1.”VICTORY” (Kinga Dzik, Jagoda Maląg, Magda Mamzer, Marysia Budzikowska)
2.”SZCZĘŚCIARY” (Oliwia Rydlikowska, Julia Matkowska, Natalia Moskwa, Natalia Piwko)
3.”TYGRYSICE” (Wiktoria Antoniak, Julia Walczak, Katarzyna Davidson, Klaudia Soćko)

KATEGORIA – SZKOŁA PODSTAWOWA – ROCZNIK 1999 I MŁODSI

CHŁOPCY:
1.”MICHAŁKI” (Patryk Michałek, Tomasz Banas, Fabio Proietii)
2.”DYCHA TEAM” (Daniel Kardaszewski, Marcin Badach, Adam Janas, Jakub Walaszek)
3.”MUCHY” (Kacper Muszyński, Kacper Mieszkowski, Michał Danskiba, Janek Kożuchowski)

DZIEWCZĘTA:
1.”OSY” (Oliwia Karasiewicz, Maja Stefaniuk, Marzena Wdowska)
2.”LAKERS-iaki” (Celina Kwietoń, Natalia Kobus, Angelika Kryszpin, Julia Polowczyk)
3.”BOGUSZÓW I” (Ewelina Pietrzak, Aleksandra Lorenz, Natalia Staranowicz, Izabela Dusza)

KATEGORIA – GIMNAZJUM – ROCZNIK 1996 I MŁODSI

CHŁOPCY:
1.”FIGHTERS” (Dawid Kolasiński, Piotr Starczyk, Damian Ostrowski, Kamil Suwada)
2.”ŁYSOLE” (Mikołaj Mosiołek, Michał Milko, Daniel Michalak, Mariusz Rozenek)
3.”KONIUCHY” (Adrian Zachwiej, Grzegorz Lis, Cezary Linner, Mateusz Kisielewicz)

DZIEWCZĘTA:
1.”BASKET TRIO” (Estera Tomasik, Nikola Tomczyk, Karolina Kosiorowska, Natalia Kopiec)
2.”MADAFASAKRA” (Jesica Warnicka, Alicja Piekarska, Nicola Pladzyk, Dorota Cybulska)
3.„AKTIMELKI” (Martyna Borowy, Natalia Urbańska, Paulina Bukielska, Beata Wachowska)

KATEGORIA – SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE – ROCZNIK 1993 I MŁODSI

CHŁOPCY:
1.”UNDEFEATED” (Maciej Czornij, Patryk Ostrowski, Kamil Drąg, Mateusz Prystrom)
2.”PYSIE” (Łukasz Dąbroswki, Piotr Dąbrowski, Bartosz Nadolski, Bartosz Mnich)
3.”DALLAS” (Emil Potocki, Daniel Piwko, Michał Regner)

KATEGORIA – OPEN

MĘŻCZYŹNI:
1.”SPARTAKUS” (Grzegorz Rachmiel, Szymon Jaszczur, Kamil Tokarewicz, Bartłomiej Kiciński)
2.”PŁONACY BANAN” (Błażej Binek, Sławomir Dźwilewski, Tomasz Kozak)
3.”4 KORZENIE”(Wojciech Gierałt, Wojciech Gniadzik, Jarosław Czarnecki, Jakub Pawłowski)

KOBIETY:
1.”HI-HI” (Kamila Frąckowiak, Maria Wójtowicz, Natalia Owsiańska, Katarzyna Fredziak)
2.”HA-HA” (Marta Klementowska, Natalia Fojna, Myriam Koulibaly, Kamila Jaworowska)

KONKURS RZUTÓW WOLNYCH: Bernacka Barbara

KONKURS RZUTÓW ZA 3 PUNKTY: Pawłowski Jakub

KONKURS WSADÓW: Ostrowski Patryk

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 22-09-2011 12:44
A w Słoniach była i moja dziewczynka:)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group