Sobota, 31 października
Imieniny: Augusta, Krzysztofa
Czytających: 6307
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wyniki Górskich Mistrzostw Polski w kolarstwie szosowym

Wiadomości: Podgórzyn/Borowice
Poniedziałek, 29 sierpnia 2011, 12:08
Aktualizacja: 0:45
Autor: MDvR
Fot. Tomasz Raczyński
Za nami Górskie Mistrzostwa Polski w kolarstwie szosowym, które już po raz drugi z rzędu odbyły się w Podgórzynie i Borowicach. W kategorii elit zwyciężyli Marek Rutkiewicz i Anna Harkowska.

Poniżej prezentujemy zawodników, którzy uplasowali się w czołówce każdej z kategorii, zdjęcia można znaleźć tutaj

Wyniki

Kategoria Juniorki Młodsze
1. Alicja Ratajczak (UKS JEDYNKA LIMARO KÓRNIK)
2. Bogumiła Dziuba (LKK WARMIA BISKUPIEC)
3. Łucja Pietrzak (UKS KOŻMINIANKA KOŻMINEK)
4. Kinga Sowa (FML POLTINO AZALIA BRZÓZA K.)
5. Karolina Wolska (LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z.S.SB)

Kategoria Junior Młodszy
1. Adam Trudziński (GK GLIWICE MERIDA)
2. Gracjan Szeląg (GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.)
3. Piotr Konwa (LKS TRASA ZIELONA GÓRA)
4. Paweł Przewiędza (LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH Z.S.SB)
5. Marcin Bijak (GK ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC)

Kategoria Juniorki
1. Katarzyna Niewiadoma (WLKS KRAKUS BBC CZAJA)
2. Alicja Komoś (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)
3. Katarzyna Wilkos (FML POLTINO AZALIA BRZÓZA K.)
4. Magdalena Plich (CZKKS TADPOL CZĘSTOCHOWA)
5. Marta Turoboś (LKK LUKS SŁAWNO)

Kategoria Junior
1. Andrzej Marciniak (GKS TARNOVIA TARNOWO PDG.)
2. Mateusz Dubienecki (LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW)
3. Artur Modzelewski (LKK WARMIA BISKUPIEC)
4. Jakub Kaczmarek (KTK KALISZ)
5. Paweł Samol (GK GLIWICE MERIDA)

Kategoria Orliczki
1. Ewelina Szybiak (CWKS RESOVIA RZESZÓW)
2. Paulina Cywińska (ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU)
3. Karolina Garczyńska (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)
4. Paulina Guz (LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW)
5. Daria Fabiszak (BCM NOWATEX UZDR.DĄBKI Z.DAR)

Kategoria Orlik
1. Łukasz Owsian (TKK PACIFIC TORUŃ)
2. Łukasz Wiśniowski (TKK PACIFIC TORUŃ)
3. Emanuel Piaskowy (TKK PACIFIC KWISA NORDA)
4. Konrad Zatorski (TC CHROBRY FELT GŁOGÓW)
5. Kamil Gradek (GKS CARTUSIA KARTUZY)

Kategoria Kobiety Elita
1. Anna Harkowska (OKS WARMIA I MAZURY KALISTO)
2. Ewelina Szybiak (CWKS RESOVIA RZESZÓW)
3. Bogumiła Matusiak (DOZ SZOPKOP TRAMWAJARZ ŁÓDŻ)
4. Martyna Klekot (CZKKS TADPOL CZĘSTOCHOWA)
5. Paulina Cywińska (ALKS STAL OCETIX-IGLOTEX GRU)

Kategoria Mężczyźni Elita
1. Marek Rutkiewicz (CCC POLSAT POLKOWICE)
2. Mateusz Taciak (CCC POLSAT POLKOWICE)
3. Paweł Cieślik (BANK BGŻ)
4. Tomasz Kiendyś (CCC POLSAT POLKOWICE)
5. Łukasz Owsian (TKK PACIFIC TORUŃ)

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group