Piątek, 30 lipca
Imieniny: Julity, Piotra
Czytających: 5990
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jeżów Sudecki: Wyniki Czasówki Szybowcowej

Poniedziałek, 8 czerwca 2015, 12:22
Aktualizacja: 12:33
Autor: MDvR
Na trasie z Jeżowa Sudeckiego na Górę Szybowcową (dystans 3000 metrów) rozegrano w sobotę, 6 czerwca VI Czasówkę Szybowcową.

VI Czasówka Szybowcowa - wyniki:

dystans 3000 m przeciętna 17,14 km/h pkt
1. 24 POL 20010113 DĄBROWSKA Małgorzata LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 00:10:29 9
2. 22 POL 20010102 WÓJCIK Laura LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 00:10:52 8
3. 20 POL 20021013 KOWALSKA Julia LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO MŁODZICZKA 00:10:54 7
4. 19 POL 20010516 WĘGRZYNOWSKA Wiktoria LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHOM MŁODZICZKA 00:11:06 6
5. 21 POL 20011218 PASTUSZEK Kamila MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA MŁODZICZKA 00:11:08 5
6. 27 POL 20010726 SZEWCZYK Anna UKK"SIGO-GIM1" CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:11:23 4
7. 23 POL 20011215 KOLINKO Marianna LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 00:12:23 3
8. 26 POL 20020331 MILLER Emilia UKK SIGO-GIM1 CHOJNÓW MŁODZICZKA 00:12:49 2
9. 25 POL 20011212 ZBOROWSKA Wiktoria LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZICZKA 00:13:40 1

dystans 3000 m przeciętna 17,64 km/h pkt
1. 28 POL 20000723 PASTUSZEK Paulina MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIORKA MŁ 00:10:13 3
2. 30 POL 20000520 GAŁAS Alicja UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA MŁ 00:10:15 2
3. 29 POL 20000217 TONDER Sara MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIORKA MŁ 00:10:19 1

dystans 3000 m przeciętna 17,22 km/h pkt
1. 31 POL 19981223 KRÓLIKOWSKA Klaudia UKK AGAT JELCZ LASKOWICE JUNIORKA 00:10:25 2
2. 32 POL 19980515 KLATKA Małgorzata UKK "SIGO-GIM1"CHOJNÓW JUNIORKA 00:11:12 1

dystans 3000 m przeciętna 23,52 km/h pkt
1. 39 POL 20010819 BYCZKOWSKI Jakub UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 00:07:38 11
2. 43 POL 20010526 JASKOT Michał MKS POLKOWICE MŁODZIK 00:08:04 10
3. 42 POL 20010417 KICAJ Marcel MKS POLKOWICE MŁODZIK 00:08:34 9
4. 33 POL 20010330 PIETRASIEWICZ Szymon MGLKS KWISA LUBAŃ ŚLASKI MŁODZIK 00:09:25 8
5. 40 POL 20010216 KACZOR Eryk LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 00:09:51 7
6. 34 POL 20011107 FUŁAWKA Gracjan UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:10:00 6
7. 41 POL 20010117 GASZTECKI Robert LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW MŁODZIK 00:10:08 5
8. 38 POL 20010810 TELATYŃSKI Mateusz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 00:10:15 4
9. 37 POL 20020802 STELCZYK Maciej UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 00:10:42 3
10. 35 POL 20021211 MUSIAŁ Szymon UKK ORIENS CHOJNÓW MŁODZIK 00:11:23 2
11. 36 POL 20020830 GŁUSZKO Szymon UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE MŁODZIK 00:12:07 1

dystans 3000 m przeciętna 22,22 km/h pkt
1. 45 POL 20000618 MICHALSKI Łukasz UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 00:08:06 9
2. 46 POL 20001120 STELCZYK Szymon UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 00:08:32 8
3. 50 POL 20000907 BIELIŃSKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLASKA JUNIOR MŁ 00:08:38 7
4. 49 POL 20000420 ŻURAW Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:09:10 6
5. 44 POL 20000605 CZECHOWICZ Kacper UKS MOTO AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR MŁ 00:09:15 5
6. 52 POL 20000623 KRZESIŃSKI Mateusz LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW JUNIOR MŁ 00:09:18 4
7. 47 POL 20001213 MARCHLEWSKI Paweł LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR MŁ 00:09:39 3
8. 48 POL 20001220 LISIECKI Jakub MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:09:44 2
9. 51 POL 20000924 ZARĘBSKI Marcin MKS KAROLINA JAWORZYNA ŚLĄSKA JUNIOR MŁ 00:10:12 1

dystans 3000 m przeciętna 23,90 km/h pkt
1. 54 POL 19970608 BISKUP Bartosz LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 00:07:33 4
2. 53 POL 19970228 SKIBIŃSKI Krzysztof LKKS GÓRNIK WAŁBRZYCH DSR AUTHO JUNIOR 00:07:43 3
3. 55 POL 19970106 ZAWADZKI Łukasz UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 00:07:53 2
4. 56 POL 19970404 SZAŁAJKO Jan UKS MOTO-AGBUD JELCZ LASKOWICE JUNIOR 00:08:07 1

dystans 3000 m przeciętna 25,42 km/h pkt
1. 14 POL 19810626 POTRĘĆ Emil MAYDAY TEAM Masters M30 00:07:05 3
2. 15 POL 19841204 SZEWCZYK Mikołaj BODY COACH CYCLING TEAM Masters M30 00:07:21 2
3. 16 POL 19791119 KOZIK Damian JELENIA GÓRA Masters M30 00:07:31 1

dystans 3000 m przeciętna 22,49 km/h pkt
1. 11 POL 19750517 SORDYL Sylwester LKS ATOM BOXMET DZIERŻONIÓW Masters M40 00:07:57 3
2. 13 POL 19730813 KIMBORT Paweł TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA Masters M40 00:08:16 2
3. 12 POL 19670915 PAWŁOWSKI Krzysztof ZIELONA GÓRA Masters M40 00:08:37 1

dystans 3000 m przeciętna 22,48 km/h pkt
1. 9 POL 19590416 JASZOWSKI Mirosław CHOCIANÓW Masters M50 00:07:54 2
2. 10 POL 19560926 TWARDZISZEWSKI Waldemar VERGE TEAM PODGÓRZYN Masters M50 00:13:08 1

dystans 3000 m przeciętna 19,74 km/h pkt
1. 6 POL 19480818 FAJKOWSKI Grzegorz WROCŁAW Masters M60 00:09:08 5
2. 7 POL 19530221 JOWIK Franciszek DELTA TECH CYKLO TEAM ŚWIDNICA Masters M60 00:09:24 4
3. 8 POL 19551105 RAZOWSKI Stanley TALVI SPORT SZKLARSKA PORĘBA Masters M60 00:09:33 3
4. 5 POL 19470205 KRUSZELNICKI Ryszard KS SUŁEK SPORT BOPLIGHT ATAK SPO Masters M60 00:09:45 2
5. 4 POL 19550421 LENKOWSKI Krzysztof WROCŁAW Masters M60 00:11:28 1
6. 3 POL 19470703 NISZCZUK Edward KATOWICE Masters M60 nie wyst

dystans 3000 m przeciętna 16,58 km/h pkt
1. 2 POL 19430621 SZYMAŃSKI Wielisław WROCŁAW Masters M70 00:10:50 2
2. 1 POL 19410204 CHUDOBSKI Tadeusz WROCŁAW Masters M70 00:12:53 1

dystans 3000 m przeciętna 22,20 km/h pkt
1. 18 POL 19861208 MAKOWSKI Michał SZKLARSKA PORĘBA NIEZRZ MĘŻC 00:08:14 2
2. 17 POL 19880603 RADZIKOWSKI Paweł CZARNY BÓR NIEZRZ MĘŻC 00:09:05 1

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group