Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 7112
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wykład o sekretach zdrowej diety

Sobota, 8 kwietnia 2017, 9:31
Aktualizacja: 13:41
Autor: Organizator
Jelenia Góra: Wykład o sekretach zdrowej diety
Fot. organizator
W najbliższy poniedziałek (10 kwietnia) o godz. 17:00 w hotelu Mercure w Jeleniej Górze odbędzie się wykład pt. Sekrety zdrowej diety. Poprowadzi go dr Jarosław Słoń – znany biolog ewolucyjny i trener biznesu. Wstęp na wykład jest bezpłatny.

Dr Jarosław Słoń wykłada biologię na Uniwersytecie Warszawskim. Jest doktorem biologii ewolucyjnej. Jego wiedza na temat procesów zachodzących w naszym organizmie podczas spożywania określonych produktów, pełnowartościowej diety oraz prawidłowej suplementacji, pomogła wielu osobom wyeliminować z ich diety produkty szkodliwe i niepożądane, utrudniające odchudzanie oraz powodujące liczne choroby.

Podczas wykładu "Sekrety zdrowej diety" dr Jarosław Słoń omówi szczegółowo procesy, jakie zachodzą w naszym organizmie podczas spożywania określonych produktów oraz skutki, jakie te procesy powodują. Będzie również mówił o prawidłowej suplementacji, która zapobiega chorobom cywilizacyjnym, jak cukrzyca, choroby układu krążenia, schorzenia kręgosłupa, osteoporoza czy problemy z tarczycą.

Wykład dra Słonia odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 10 kwietnia w hotelu „Mercure” o godz. 17:00. Potrwa ok. 2.5 godziny. Wstęp na wykład jest wolny.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group