Jelenia Góra: Wygrali bez trenera

Niedziela, 15 października 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 października 2006, 21:22
Autor: ŁS
Karkonosze Jelenia Góra wygrały w Lubawce z Orłem 3:2 (1:1) strzelając zwycięską bramkę w ostatniej minucie spotkania. Goście wystapili bez trenera – Tomasza Arteniuka, który podobno był na trybunach w Lubawce i bez Tomasza Lizaka. Natomiast z Tomaszem Malinowskim, który nie zabłysnął w tym meczu.

Doskonale zagrali: Maciej Suchanecki i Daniel Kotarba. Pierwszy zdobył bramkę w 19 min. Wyrównał Przemysław Kopeć w 41 min.

W drugiej połowie meczu nadal trwała zażarta walka i o każdą piłkę, ale goście ponownie objęli prowadzenie ze strzału D. Kotarby po asyście M. Suchaneckiego. Jednak w 85 min. rutynowany Waldemar Poręba wyrównał stan meczu na 2:2. Gdy wydawało się, że mecz zakończy podziałem pkt. w 90 min. ponownie popisał się skutecznością T. Kotarba i zdobył zwycięską bramkę po otrzymaniu podania od Przemysława Wajdy.

Komplet wyników: Lotnik Jeżów – Bazalt Sulików 8:1 (6:0), Chrobry Nowogrodziec -
Olimpia Kamienna Góra 3:1 (3:0), Sparta Zebrzydowa – Gryf Gryfów Śląski 3:3 (1:1), Woskar Szklarska Poręba – GKS Raciborowice 2:1 (2:1), Czarni Lwówek Śląski – Piast Zawidów 6:3 (2:1), Kwisa Świeradów – Apis Jędrzychowice 1:10 (0:2), Twardy Świętoszów – Granica Bogatynia 1:2 (1:2).