Poniedziałek, 27 czerwca
Imieniny: Marii, Władysława
Czytających: 3210
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wybrali Miss KPSW

Czwartek, 10 maja 2018, 8:33
Aktualizacja: Piątek, 11 maja 2018, 18:14
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wybrali Miss KPSW
Fot. Przemek Kaczałko
W auli rektoratu Karkonoskiej Państwowej Szkoły Wyższej odbyły się wybory najpiękniejszej studentki. W 2018 roku to wyjątkowe miano przypadło Oldze Kowalczuk. – Myślę, że będę dobrze reprezentować uczelnię w ogólnopolskim finale Miss PSWZ – powiedziała Miss Karkonoskiej 2018.

Wśród konkurencji przygotowanych dla kandydatek był konkurs kulinarny - zgodnie z zasadą "przez żołądek do serca", pytania od publiczności i jury, część taneczna oraz prezentacje w różnych kreacjach. - W zeszłym roku pomagałam przy organizacji wyborów, w tym prowadziłam tę imprezę. To ciekawe doświadczenie w życiu studenckim - powiedziała Dagmara Pałasz z Samorządu Studenckiego KPSW.

Decyzją jury złożonego z przedstawicieli uczelni (prorektor, ubiegłoroczna miss oraz dział promocji) najpiękniejszą studentką KPSW w 2018 roku została Olga Kowalczuk. - Adrenalina sprawiła, że wszystko się udało i dobrze się bawiłam - wyznała Olga, która jest studentką pierwszego roku dietetyki.

W głosowaniu publiczności zwyciężyła Anna Oleksy, która poza urodą nadrabiała osobowością i dystansem do konkursu. - Był stres, ale było bardzo fajnie. Taki miałam zamysł, aby sparodiować wybory, żeby nie było zbyt sztywno - powiedziała Miss Publiczności, która nie żałuje decyzji o starcie w wyborach.

Wszystkie kandydatki otrzymały nagrody od sponsorów, a Miss KPSW uda się na ogólnopolskie wybory Miss Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych, które w tym roku odbędą się w Łomży.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (34) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group