Niedziela, 22 maja
Imieniny: Heleny, Julii
Czytających: 2483
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Wybory uzupełniające w Kowarach

Poniedziałek, 1 września 2008, 8:21
Aktualizacja: 8:26
Autor: Ania
REGION JELENIOGÓRSKI: Wybory uzupełniające w Kowarach
Fot. Ania
Roman Tryhubczak, zastępca przewodniczącego Rady Miejskiej w Kowarach, w miniony piątek złożył mandat radnego. Wybrał pracę w nowo tworzonej stacji narciarskiej.

To oznacza że odbędą się wybory uzupełniające do rady miasta w okręgu wyborczym numer osiem w Kowarach.
– Nie spodziewałem się, że nie dotrwam do końca kadencji, w tej sytuacji można mnie określić, jako dystansowca na półmetku. Przyjąłem propozycję pracy, ponieważ posiadam wiedzę, która pozwoli mi na dobre sprawowanie nowej funkcji – powiedział Roman Tryhubczak podczas sesji nadzwyczajnej Rady Miasta Kowary zwołanej przez burmistrza miasta nad Jedlicą.

W Stacji Sportów Zimowych i Paralotniarstwa w Kowarach spółka z.o.o. Roman Tryhubczak będzie koordynatorem projektów. Nie może sprawować tej funkcji, będąc radnym, dlatego też zrzekł się mandatu.
– W stacji potrzebny jest przedstawiciel gminy, Roman Tryhubczak to człowiek bardzo uparty i perfekcyjny w działaniu, dlatego też jestem przekonany o tym, że będzie dobrze pełnił nową funkcję – mówi Mirosław Górecki, burmistrz Kowar.

Roman Tryhubczak w okręgu numer osiem cieszył się ogromną popularnością. Świadczą o tym liczba głosów, jakie oddali na niego mieszkańcy podczas ostatnich wyborów samorządowych. Dzisiaj mogą czuć się nieco zawiedzeni, że wybrany przez nich radny zrzekł się mandatu, ale z drugiej strony mogą być spokojni o to, że prokurent miasta w owej spółce to kompetentny człowiek.

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group