Sobota, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 3574
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION JELENIOGÓRSKI: Wybierz swojego dzielnicowego!

Czwartek, 10 września 2009, 15:50
Aktualizacja: 23:16
Autor: TEJO
REGION JELENIOGÓRSKI: Wybierz swojego dzielnicowego!
Fot. ......
11 września rozpocznie się konkurs – plebiscyt na najlepszego dzielnicowego regionu jeleniogórskiego. Plebiscyt zorganizowały Komenda Miejska Policji w Jeleniej Górze wraz z tygodnikiem i portalem internetowym „Jelonka. com”. Czytelnicy głosując wybiorą trzech najlepszych dzielnicowych garnizonu policji jeleniogórskiej.

O tytuł najlepszego dzielnicowego ubiegać się będzie 25 policjantów z powiatu jeleniogórskiego i Jeleniej Góry. Plebiscyt rusza już od jutra i zakończy się w połowie października br.

Na portalu i w gazecie „Jelonka” zaprezentujemy wizerunki wszystkich dzielnicowych wraz z ich rejonami służbowymi , a Państwo zadecydują który według Was zasługuje na miano najlepszego i najsympatyczniejszego.

Celem plebiscytu jest przybliżenie sylwetek dzielnicowych oraz podniesienie społecznego zaufania do tych funkcjonariuszy, a przez to do całej policji. Trzech najlepszych dzielnicowych otrzyma atrakcyjne nagrody. Wśród osób biorących udział w plebiscycie również zostaną rozlosowane nagrody - niespodzianki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group