Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 3019
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wszystko o pneumokokach. Spotkanie ze specjalistą

Piątek, 4 listopada 2011, 13:54
Aktualizacja: Czwartek, 17 listopada 2011, 11:08
Autor: UM
Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła zaprasza rodziców dzieci w wieku od 24 do 36 miesiąca życia na spotkanie w dniu 15 listopada 2011 o godz. 16.00 do Miejskiego Przedszkola Nr 19 przy ul. Krupińskiego 2 w Jeleniej Górze.

- To spotkanie – informuje Marcin Zawiła – organizowane jest w ramach „Programu profilaktyki zakażeń pneumokokowych”, realizowanego w Jeleniej Górze. Prelegentem będzie lekarz med. – dr Romana Jaworska-Bobkier, neonatolog, pediatra, zastępca ordynatora Oddziału Neonatologicznego w Wojewódzkim Centrum Szpitalnym Kotliny Jeleniogórskiej w Jeleniej Górze.

Sprawa takich zakażeń jest coraz bardziej istotna, Rodzice dzieci nie zawsze mają pełną wiedzę o nich, a z reguły brak jest okazji, by w bezpośredniej rozmowie ze specjalistami wypytać o szczegóły szczepień, rozwiać własne w tym zakresie wątpliwości.

Miasto włącza się finansowo w działania profilaktyczne pragnąc, by rodzice mieli możliwie pełną wiedzę i na temat zagrożeń zakażeniem, i na temat chorób, jakie pneumokoki wywołują, i na temat możliwych szczepień.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group