Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 10181
Zalogowanych: 37
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wszystko dla bezpieczeństwa

Poniedziałek, 28 czerwca 2010, 8:02
Aktualizacja: 8:06
Autor: TEJO
Nadszedł czas grupowych wyjazdów autobusowych na letni wypoczynek. Jak co roku policja jeleniogórska będzie sprawdzała stan techniczny autokarów oraz trzeźwość kierujących.

Wzmożone kontrole autobusów, busów oraz innych pojazdów, którymi przewożone są dzieci podczas letniego wypoczynku zapowiada podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak co roku na ul. Obrońców Pokoju w Jeleniej Górze na terenie bazy PKS TOUR będzie uruchomiony stały punkt kontroli pojazdów, którymi przewożone są dzieci do miejsc wypoczynku. Policjanci będą tam dyżurowali w godzinach od 8.00 do 10.00.

Gospodarze miejsc zorganizowanego wypoczynku na terenie powiatu mogą też spodziewać się lustracji mundurowych, zwłaszcza pod kątem bezpieczeństwa dzieci jako uczestników ruchu drogowego. Nie zabraknie także spotkań profilaktycznych z dziećmi, podczas których omawiane są zasady bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy zdarzyło Ci się, że samochodem wpadłeś/aś w poślizg, ale nic się nie stało?

Oddanych
głosów
1047
Tak
81%
Nie
19%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Jak będzie wyglądać rozbudowa autostrady A4?
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Szczeliniec Wielki z Jeleniej Góry
 
Pieniądze
Jeleniogórski Uphotel doceniony
 
Kilometry
Roboty kolejowe w Kowarach
 
Aktualności
Violetta ze Szklarskiej Poręby znów zachwyciła w "The Voice Senior"
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group