Reklama
Sobota, 6 czerwca
11°C Jelenia Góra

Wszystkich Świętych w Jeleniej Górze

Audio

Czytaj na głos

W dzień Wszystkich Świętych, mimo wietrznej i deszczowej pogody, mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic oddają cześć zmarłym, nie tylko bliskim, ale również nieznanym żołnierzom, którzy polegli na naszych terenach.

Autor: Mea 1 min czytania

- Przyjechałam dzisiaj na nowy cmentarz w Jeleniej Górze, by zapalić znicz na grobie koleżanki, która odeszła z tego świata przedwcześnie. Wierzę jednak, że póki pamiętamy o niej jest zawsze pośród nas – powiedziała pani Małgorzata z Cieplic.

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Sprzedawca Truskawki Sprzedawca Truskawki Dam pracę Jelenia Góra Cena Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Ślusarz oddziałowy - ustawiacz maszyn Dam pracę Mysłakowice Do uzgodnienia Pogotowie elektryczne Pogotowie elektryczne Usługi elektryczne Jelenia Góra Cena Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Skanowanie 3D Modelowanie 3D Rysunek 2D Usługi informatyczne Jelenia Góra Do negocjacji

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

TikTokowa Jelonka