Piątek, 17 września
Imieniny: Justyny, Franciszka, Roberta
Czytających: 2259
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspólnie o bezpieczeństwie

Sobota, 28 września 2019, 6:19
Aktualizacja: 7:43
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wspólnie o bezpieczeństwie
Fot. Przemek Kaczałko
W piątek (27 września) w siedzibie Straży Miejskiej w Jeleniej Górze odbyło się robocze spotkanie przedstawicieli Straży Miejskiej i Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji. Omawiano sprawy bezpieczeństwa mieszkańców.

W spotkaniu uczestniczyli: naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze - podinsp. Dariusz Szkubiel i jego zastępca podkom. Marcin Maciejewski, a z ramienia Straży Miejskiej: komendant Straży Miejskiej w Jeleniej Górze - Piotr Wałczyk oraz jego zastępca - Jacek Winiarski.

Podczas spotkania poruszono sprawy związane z bezpieczeństwem mieszkańców Jeleniej Góry. Omówiono również organizację wspólnych służb Straży Miejskiej z Komendą Miejską Policji. W najbliższym czasie zarówno Policję jak i Straż Miejską czekają zadania związane z zabezpieczeniem wyborów oraz sprawy związane z przygotowaniem do „Akcji Zima 2019/2020” - powiedział Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej.
Organizowane będą również wspólne szkolenia i spotkania robocze strażników miejskich i funkcjonariuszy Wydziału Prewencji. Wypracowane decyzje i ustalenia, mają bezpośredni wpływ na efektywność pracy patroli w mieście - dodał rzecznik.

Twoja reakcja na artykuł?

7
88%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
1
13%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group