Sobota, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 13331
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspierają kandydata PO

Czwartek, 21 czerwca 2018, 8:59
Aktualizacja: Piątek, 22 czerwca 2018, 7:12
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wspierają kandydata PO
Fot. Przemek Kaczałko
Jerzy Łużniak – kandydat Platformy Obywatelskiej na prezydenta Jeleniej Góry zaprosił wczoraj (20.06) lokalne media pod Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, aby pochwalić się wsparciem, jakie otrzymał od osób związanych ze środowiskiem niepełnosprawnych.

Wśród wspierających aktualnego zastępcę prezydenta znalazła się wielokrotna medalistka mistrzostw Polski, Europy, świata, Igrzysk Paraolimpijskich, rekordzistka świata – Lucyna Kornobys. Jeleniogórzanka, która do niedawna pracowała w Urzędzie Miasta Jeleniej Góry twierdzi, że kandydat PO zna się na pracy samorządowej, ma doświadczenie i poprowadzi nasze miasto do lepszych inwestycji i rozwoju.

- Od wielu lat współpracujemy z Jerzym Łużniakiem, zawsze mogliśmy liczyć na jego pomoc i nigdy się nie zawiedliśmy. Jesteśmy przekonani, że będzie prezydentem mądrym, stanowczym, a przede wszystkim nie pozbawionym empatii – uważa Lucyna Musiał, która przekazała poparcie w imieniu Stowarzyszenia Pomocy Chorym im. Jana Musiała.

Z kolei Tomasz Żylewicz, były szef jeleniogórskiej młodzieżówki SLD, a obecnie wiceprezes jeleniogórskiego oddziału Polskiego Związku Niewidomych zapewnia, że Jerzy Łużniak jest zaangażowany w środowisko osób niepełnosprawnych. Swoje poparcie przekazał we własnym imieniu, bowiem jak tłumaczy, zgodnie ze statutem związek nie nie może się angażować politycznie.

- Gorąco dziękuję państwu za to wsparcie. To dla mnie bardzo ważne, bo środowisko osób niepełnosprawnych jest ważne dla nas wszystkich. Za kilka, kilkanaście lat sami możemy być niepełnosprawni ze względu na swój wiek – powiedział Jerzy Łużniak, kandydat PO na prezydenta Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (71)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group