Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 4334
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wsparcie z Brukseli

Sobota, 5 października 2019, 9:33
Aktualizacja: Wtorek, 8 października 2019, 11:02
Autor: Przemek Kaczałko
Region: Wsparcie z Brukseli
Fot. Przemek Kaczałko
Podczas piątkowego briefingu prasowego europosłanka Prawa i Sprawiedliwości Izabela Kloc postanowiła wesprzeć kandydaturę Marzeny Machałek, którą ceni jako parlamentarzystkę i przyjaciółkę.
Cieszę się, że mogę być w tym dniu z Marzeną - moją najlepszą sejmową przyjaciółką. Jest bardzo kompetentnym ministrem edukacji narodowej, doświadczonym samorządowcem, przeszła wszystkie szczeble zarządzania. Była kuratorem oświaty, prowadziła najtrudniejsze ustawy dotyczące edukacji. Jest niezwykle pracowita, sumienna - daje z siebie wszystko - komplementowała partyjną koleżankę Izabela Kloc ze Śląska. - Marzena jest wewnętrznie wrażliwa na ludzkie sprawy, przejmuje się każdą sprawą tego regionu, ale też ma na myśli wielkie sprawy, którymi zajmuje się w ministerstwie - dodała europosłanka, która jest pewna, że Marzena Machałek zostanie posłanką po raz piąty.
Cieszę się, że na uroczystość wręczenia tytułu Zasłużony dla Powiatu Jeleniogórskiego przyjechała moja wieloletnia przyjaciółka, której bardzo mi brakuje w Sejmie, bo siedziałyśmy koło siebie przez wiele lat - wyznała Marzena Machałek, która zapewnia, że końcówka kampanii wyborczej będzie obfitować w spotkania z ludźmi w całym okręgu.
Apeluję do wszystkich, aby nie sugerowali się sondażami. Myślenie, że Prawo i Sprawiedliwość na pewno wygra wybory, może spowodować, że wiele osób nie pójdzie zagłosować. Proszę przypomnieć sobie co by było, gdyby Platforma wygrała wybory 4 lata temu - w jakim wieku dzieci by szły do szkoły, czy byłoby 500 plus, jaki byłby wiek emerytalny... Jeśli nie chcemy, żeby pewne rzeczy wróciły - musimy pójść na wybory - dodała M. Machałek.

Twoja reakcja na artykuł?

17
45%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
8%
Nudzi
0
0%
Smuci
8
21%
Złości
10
26%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group