Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8367
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wspaniały koncert w Żeromie dla Miśka!

Sobota, 22 stycznia 2022, 11:50
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wspaniały koncert w Żeromie dla Miśka!
Fot. Przemek Kaczałko
Społeczność I LO, ale też mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic zjednoczyli się, aby wesprzeć Michała Boguckiego w walce z chorobą. W krótkim czasie udało się zebrać ponad 800 tys. zł, a w piątkowy wieczór szkoła, której Misiek jest absolwentem - zorganizowała koncert charytatywny.

Podczas koncertu miały miejsce występy uczniów i nauczycieli Żeroma, a także młodzieży z ZSO Nr 2 (Norwida) oraz pokazy szkół tańca. Nie zabrakło licytacji i co ważne - przybyli goście mieli nie tylko otwarte serca, ale i portfele. Ponadto każdy mógł zakupić bilet-cegiełkę oraz pyszne ciasta i pamiątki. Ogromnym przeżyciem dla zgromadzonych były występy sióstr Michała - Klary i Mai. Specjalny tekst piosenki ułożył też raper Stasiu, którego piosenkę można usłyszeć pod poniższym linkiem:

Czuję radość, szczęście, ekscytację - uśmiech nie schodzi z ust. Jestem szczęśliwa. Mobilizacja ludzi dodaje Michałowi siły do walki - wyznała Maja Bogucka, która zaśpiewała piosenkę w języku francuskim, bowiem to jedna z ulubionych jej brata Michała.
Atmosfera była wspaniała i mam nadzieję, że ta energia dociera do Michała. Ludzie pomagają, a z tego można czerpać radość. To musi się udać! - dodała Jolanta Paszowska, p.o. dyrektorki I LO.

Warto dodać, że nauczyciele Żeroma przygotowali obraz z odciskami kciuków, które trzymają za Michała. Przekazano też listy od uczniów. Podczas licytacji można było poczuć pozytywną energię, która płynęła od ludzi otwartych serc. Jelenia Góra i okolice zjednoczyły się, aby wesprzeć Miśka w walce o zdrowie.

LICYTACJE: https://www.facebook.com/groups/444642503772233

WYDARZENIA: https://www.facebook.com/groups/611932023405763

Zrzutka.pl: https://zrzutka.pl/2c4mkg

Twoja reakcja na artykuł?

59
97%
Cieszy
1
2%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
2%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group