Niedziela, 27 września
Imieniny: Kosmy, Damiana
Czytających: 6380
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wróżka Klaudia Szewcowa: 2013 rok ostatnim trudnej dekady!

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 2 stycznia 2013, 7:00
Aktualizacja: 7:02
Autor: Angela
Fot. Archiwum
Mało optymistycznie przepowiada rozpoczęty właśnie rok 2013, wróżka Klaudia Szewcowa z ul. Mickiewicza w Jeleniej Górze. Jej zdaniem będzie to najtrudniejszy rok z ostatniej dekady. Miejmy zatem nadzieję, że tym razem wizja naszej jeleniogórskiej wróżki… się nie sprawdzi!

- Problemów nie będzie brakowało na rynku pracy , tak jak w całej Europie, tak i w Jeleniej Górze – mówi Klaudia Szewcowa, jasnowidz i bioenergoterapeutka. - Wzrośnie bezrobocie, a wraz z nim pojawią się problemy finansowe dla klasy średniej. Dobrze nie będzie też w kwestii zdrowia. W związku ze zwiększoną aktywnością słońca osoby, które mają już jakieś zdrowotne problemy, odczuwać je będą dotkliwiej – dodaje wróżka.

Czy będą zatem jakieś pozytywy? – Tak, to będzie ostatni rok z tak trudnych lat, kolejne będą już o wiele łatwiejsze – mówi Klaudia Szewcowa.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz

~ 2-01-2013 8:38
nigdy nie będzie już nic łatwe - Szwecja jako pierwszy kraj chce całkowitego wycofania gotówki - witajcie w niewoli bankowej - kontrola systemu zwykłych obywateli poprzez karty płatnicze i kredytowe oraz przelewy zaczęła się już dawno ale lemingi nic sobie z tego nie robią - pod przykrywką strachu o własne pieniądze wprowadza się karty i przelewy, że niby będzie bezpiecznej bo nikt nas nie okradnie a wystarczy wyłączyć prąd na kilka dni i .... zobaczcie ludzie co robią rządy i media - aktorzy w postaci polityków pokazują wraz z mediami problem - potem reakcja - a potem rozwiązanie przeważnie nie korzystne dla nas - uwaga na przymusowe szczepienia o których znów zaczyna być głośno w Syjonistycznych mediach - LUDZIE WOLNI OD NARZUCONYCH ZACHOWAŃ BUDŹCIE SWOJĄ ŚWIADOMOŚĆ
~ 2-01-2013 10:11
totalna bzdura rok 2013 to numerologiczna 6 -ka , będzie super, zdrowie będzie dopisywać , a finansowo ma być ok, także ja przyjmuję do wiadomości swoją wersję
~pero 2-01-2013 12:57
nie trzeba być wróżką a ekonomistą aby wiedzieć o tych problemach co ona przepowiada. Ja mogę powiedzieć, że to napewno nie będzie ostatni rok zły. Każdy następny będzie jeszcze gorszy z powodów bezrobocia. Ludzie nie mają pracy i pieniędzy, jak nie mają pieniędzy to nie kupują jak nie kupują to firmy nie sprzedają jak nie sprzedają to zwalaniają pracowników itd......
~:) 2-01-2013 15:54
s...e w banie :D
~ 2-01-2013 19:21
ja wam powroze ludziska- bedzie co ma byc, a ma byc bieda , nienawisc wsrod sąsiadow , donosicielstwo , klotnie, a policji , skarbowce i przdewszystkim panstwu bardzo na tym zalezy, bo majac cieple gabinety nie chcac sie natrudzic napuszczą na siebie ludzi i beda zbierac zniwo z mandatow, tym samym budujac dobrobyt pierdziawkom na stolkach tych nizszych i wyzszych, w ty drogi narodzie gryz siebie nawzajem by plan wykonczenia Polski i Polakow zalozony juz duzo wczesniej wypalil.
~Gość portalu 2-01-2013 21:58
Co ma być i tak będzie. W ubiegłym roku miało nas nie być i co? Psińco! Ja wierzę w przeznaczenie i wiem, że to, co mi jest dane, po prostu nastąpi. W żadne tam szklane kule, karty itp. hokus pokus nie wierzę.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group