Piątek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 12920
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lubomierz: Wpadli z bronią i narkotykami

Niedziela, 22 kwietnia 2012, 8:18
Aktualizacja: 8:21
Autor: Angela
115 porcji marihuany, blisko 70 porcji metaamfetaminy oraz broń gazową z amunicją zabezpieczyli w miniony poniedziałek (16.04) policjanci z lwóweckiej Komendy wspólnie z funkcjonariuszami Straży Granicznej. W tej sprawie zatrzymano trzech mężczyzn w wieku 21 – 27 lat.

Mężczyźni zostali zatrzymani w Lubomierzu. W ich mieszkaniu policjanci znaleźli kilka porcji marihuany. Kolejne narkotyki ujawniono pod stołem w piwnicy. Funkcjonariusze znaleźli tam metaamfetaminę i marihuanę, woreczki strunowe, elektroniczną wagę oraz broń gazową z amunicją. Zabezpieczona ilość marihuany pozwoliłaby na uzyskanie 115 porcji handlowych marihuany oraz blisko 70 porcji metaamfetaminy.

- Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tej sprawy. Funkcjonariusze sprawdzają pochodzenie narkotyków, gdzie miały one trafić oraz czy zabezpieczona broń, nie była wcześniej wykorzystywana do popełniania przestępstwa – mówi asp, szt. Marek Madeksza, oficer prasowy KPP we Lwówku Śląskim.

Za nielegalne posiadanie broni i amunicji zatrzymanym grozi do 8 lat więzienia. Podejrzani odpowiedzą także za posiadanie narkotyków, za co grozi im do 3 lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group