Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 3029
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: Wpadka w melinie – zbieg wróci do celi

Piątek, 30 maja 2008, 13:58
Aktualizacja: 13:58
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: Wpadka w melinie – zbieg wróci do celi
Fot. Archiwum
Osiem miesięcy ukrywał się w wynajętym mieszaniu mężczyzna, który we wrześniu ubiegłego roku uciekł z więzienia. W czwartek złapali go policjanci. Przestępca wróci za kratki.

Policja na drodze operacyjnej pozyskała informację, że w jednym z mieszkań w Szklarskiej Porębie ukrywa się 24-letni mężczyzna poszukiwany listem gończym.
– Osobnik ten odbywał od 2 lutego 2007 roku karę pozbawienia wolności za rozbój. Za kratkami miał spędzić dwa lata. Mężczyzna miał zgodę na pracę poza murami zakładu i we wrześniu 2007 roku po zakończonej pracy uciekł. Od tego czasu ukrywał się przed policją – poinformowała nadkom. Edyta Bagrowska z KMP w Jeleniej Górze.

Po sygnale policjanci ze zdjęciem poszukiwanego udali się do jednego z mieszkań w Szklarskiej Porębie, gdzie miał on przebywać wraz ze swoją konkubiną. Drzwi otworzyła młoda kobieta. Podczas rozmowy policjanci zauważyli w pokoju mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu.

Mężczyzna na widok policjantów próbował uciekać, jednak bez powodzenia. Został zatrzymany i ponownie trafił do zakładu karnego Jego konkubina odpowie za ukrywanie osoby poszukiwanej. Grozi jej kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group