Czwartek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 6321
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: WORD chce oswajać zdających

Środa, 7 lipca 2010, 12:35
Aktualizacja: 14:47
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: WORD chce oswajać zdających
Fot. Angela
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze wychodzi na przeciw zdającym i proponuje im bezpłatne jednodniowe szkolenia. Ich zadaniem będzie oswojenie kandydatów na kierowców z ośrodkiem i egzaminującymi oraz ze stresem, który niejednokrotnie przyczynia się do niezaliczenia egzaminu. Pierwsze zajęcia mają rozpocząć się jeszcze w lipcu br.

W takich jednodniowych szkoleniach udział będzie brało po około 10 – 12 osób. Na kurs zapisać mogą ci, którym powinęła się noga na egzaminie więcej niż trzy razy. Drugie szkolenia będą przeznaczone dla tych, którzy jeszcze do egzaminu nie przystępowali. Zajęcia będą się odbywały w godzinach popołudniowych.

- Zaproponowaliśmy szkołom nauki jazdy spotkania i szkolenia dla osób, które nie zdały egzaminu po raz trzeci lub kolejny z rzędu oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają egzamin zdawać. Na szkoleniach pani psycholog podpowie jak skutecznie radzić sobie ze stresem, a egzaminatorzy pokażą jak przebiega zarówno część teoretyczna egzaminu, jak i praktyczna. Chcemy w ten sposób zminimalizować stres zdających, którzy często podchodząc do egzaminu właśnie przez stres nie wiedzą co się z nimi dzieje. Teraz czekamy na chętnych. Kursy będziemy prowadzić do końca roku, a jeśli będzie zapotrzebowanie, to również w latach przyszłych – mówi Robert Tarsa, dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze.

Osoby chętne mogą się zgłaszać do swoich instruktorów nauki jazdy lub tez bezpośrednio dzwoniąc do WORD- u pod nr tel. 75 64 322 60.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (23)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
520
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
8%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group