Środa, 1 lutego
Imieniny: Ignacego, Seweryna
Czytających: 7452
Zalogowanych: 14
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wojna w PSL – kolejny odcinek

Piątek, 19 września 2014, 10:31
Aktualizacja: 10:41
Autor: Przemek Kaczałko
Wybory samorządowe coraz bliżej, a żadna ze stron wewnętrznego sporu w PSL nie postawiła jeszcze kropki nad „i”. Prezentujemy oświadczenie rzecznika partii w naszym regionie Artura Janasa.

Oświadczenie

„W związku z podjęciem Uchwały Wojewódzkiego Sądu Koleżeńskiego PSL we Wrocławiu z dnia 09.09.2014 r unieważniającej wcześniejsze Uchwały w/w wymienionego organu, informuję w imieniu Zarządu Grodzkiego PSL w Jeleniej Górze i podaję do publicznej informacji, że Polskie Stronnictwo Ludowe w Jeleniej Górze posiada przewidziane zgodnie ze Statutem praworządne organy stanowiące władzę na terenie miasta Jelenia Góra, a na czele tych struktur stoi wybrany w demokratycznych wyborach kolega Józef Zaprucki.

Nowo wybrany Zarząd Powiatowo-Grodzki jest prawowitym organem PSL w Jeleniej Górze, posiadającym prawo (pełnomocnictwo Zarządu Wojewódzkiego PSL we Wrocławiu) do tworzenia list wyborczych i rekomendowania do tych list osób w imieniu Polskiego Stronnictwa Ludowego na terenie miasta Jelenia Góra.

Pan Roman Kuty oraz członkowie Polskiego Stronnictwa Ludowego, którzy nie poddali się weryfikacji zgodnie z Uchwałą Prezydium Zarządu Wojewódzkiego PSL we Wrocławiu nr. 01/07/2014r z dnia 10.07.2014r - na dzień dzisiejszy nie są zweryfikowanymi członkami Polskiego Stronnictwa Ludowego oraz nie mają prawa działać w imieniu Polskiego Stronnictwa Ludowego na terenie miasta Jelenia Góra.
Ostateczną decyzję rozstrzygającą spór z Panem Romanem Kuty – podejmie Główny Sąd Koleżeński w Warszawie zgodnie z zapisami Statut PSL.

W imieniu Zarządu Grodzkiego PSL w Jeleniej Górze - Artur Janas, Jelenia Góra, 18 wrzesień 2014 r. "

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (25)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Podwyżka goni podwyżkę. Damy radę jeszcze to udźwignąć?

Oddanych
głosów
1047
Tak
20%
Nie
69%
Jeszcze nie wiem
10%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group