Poniedziałek, 26 października
Imieniny: Damiana, Lucjana
Czytających: 5162
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

„Wodnik” otwiera drzwi

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Poniedziałek, 28 września 2009, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: Angela
Fot. .....
W nadchodzącą sobotę (3 października) zainteresowani w godz. 10 – 15.00 będą mogli zobaczyć wnętrze i wyposażenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków i Zakładu Uzdatniania Wody przy ulicy Wróblewskiego.

Dzień Otwarty Wodnika to impreza odbywająca się co roku. Mieszkańcom daje szansę na zobaczenie zaplecza firmy, która najczęściej kojarzy się ze słonymi rachunkami.
– Zaprezentujemy mieszkańcom ruchome urządzenia, oprowadzimy ich po obiektach, opowiemy o nich. Mieszkańcy będą też mogli porozmawiać z naszymi pracownikami, a ponadto przygotowaliśmy pocztówki z tymi obiektami – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes spółki Wodnik w Jeleniej Górze.

Do udziału w imprezie szczególnie zachęca się dzieci i młodzież, dla których spółka ogłosiła konkurs. Warunkiem jest uczestnictwo w dniu otwartym Wodnika. Uczniowie muszą odwiedzić obydwa obiekty i udokumentować to. Następnie do końca listopada należy wykonać i dostarczyć do prace z hasłem przewodnim „Woda, ścieki, ochrona środowiska” w dowolnej formie (nagranie, filmy, rzeźby, rysunki, wiersze). – Do 15 grudnia zostaną ogłoszone wyniki tego konkursu i najlepsi otrzymają nagrody – mówi Wojciech Jastrzębski.

Prezes nie wyklucza, że w przyszłości oferta spółki nie dotycząca wody rozszerzy się. Nie jest wykluczone, że uda się zorganizować nocne zwiedzanie oczyszczalni ścieków w Dreźnie. Jak mówi Wojciech Jastrzębski, taka działalność to elementy szerszego programu otwierania firmy na zewnątrz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz

piipi 28-09-2009 9:39
~Hi, .. wysle *TAM moją tesciową moze .. WPADNIE !
~ 28-09-2009 9:57
pierwsze slysze o otwartych dniach wodnika
~joł 28-09-2009 23:15
Niech Kółko Rolnicze Siędlęcin pójdzie w ślady Wodnika i też nam pokaże swoje zaplecze... Bardzo chciałbym zobaczyć tych wszystkich partaczy na raz w jednym miejscu, przyjrzeć im się i zapytać: jak możecie ciągle odp.......ć te fuszerki? Kto wam na to pozwala?
~wiese 29-09-2009 9:28
skorzystajcie z okazji zobaczycie jak sie inwestuje Wasze pieniądze. oko Wam zbieleje.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group