Poniedziałek, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 7886
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: „Wodnik” otwiera drzwi

Poniedziałek, 28 września 2009, 8:14
Aktualizacja: 8:15
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: „Wodnik” otwiera drzwi
Fot. .....
W nadchodzącą sobotę (3 października) zainteresowani w godz. 10 – 15.00 będą mogli zobaczyć wnętrze i wyposażenie Miejskiej Oczyszczalni Ścieków i Zakładu Uzdatniania Wody przy ulicy Wróblewskiego.

Dzień Otwarty Wodnika to impreza odbywająca się co roku. Mieszkańcom daje szansę na zobaczenie zaplecza firmy, która najczęściej kojarzy się ze słonymi rachunkami.
– Zaprezentujemy mieszkańcom ruchome urządzenia, oprowadzimy ich po obiektach, opowiemy o nich. Mieszkańcy będą też mogli porozmawiać z naszymi pracownikami, a ponadto przygotowaliśmy pocztówki z tymi obiektami – mówi Wojciech Jastrzębski, prezes spółki Wodnik w Jeleniej Górze.

Do udziału w imprezie szczególnie zachęca się dzieci i młodzież, dla których spółka ogłosiła konkurs. Warunkiem jest uczestnictwo w dniu otwartym Wodnika. Uczniowie muszą odwiedzić obydwa obiekty i udokumentować to. Następnie do końca listopada należy wykonać i dostarczyć do prace z hasłem przewodnim „Woda, ścieki, ochrona środowiska” w dowolnej formie (nagranie, filmy, rzeźby, rysunki, wiersze). – Do 15 grudnia zostaną ogłoszone wyniki tego konkursu i najlepsi otrzymają nagrody – mówi Wojciech Jastrzębski.

Prezes nie wyklucza, że w przyszłości oferta spółki nie dotycząca wody rozszerzy się. Nie jest wykluczone, że uda się zorganizować nocne zwiedzanie oczyszczalni ścieków w Dreźnie. Jak mówi Wojciech Jastrzębski, taka działalność to elementy szerszego programu otwierania firmy na zewnątrz.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
194
Tak
32%
Nie
61%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group