Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 13429
Zalogowanych: 47
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary: Włamywał się i okradał altanki

Czwartek, 28 lipca 2016, 7:36
Aktualizacja: 7:39
Autor: 112
Kowary: Włamywał się i okradał altanki
Fot. Archiwum
Policjanci z Kowar zatrzymali mężczyznę, który ma na swoim koncie co najmniej 14 przestępstw przeciwko mieniu. Są to głównie usiłowania kradzieży z włamaniem i kradzieże z włamaniem do altanek.

20-latek przestępstw tych dopuścił się w lipcu w Kowarach. Jego łupem padły narzędzia ogrodnicze, kable, elektronarzędzia i inne przedmioty metalowe, które następnie sprzedawał w punktach skupu złomu. Ponadto mężczyzna podejrzany jest o kradzież telefonu komórkowego swojej matce.

- Funkcjonariusze część skradzionego mienia odnaleźli na terenie jednego z ogrodów działkowych, gdzie je ukrył 20–latek. Obecnie policjanci ustalają szczegółowo wszystkie okoliczności tej spraw, ustalają kolejnych pokrzywdzonych oraz poniesione przez nich straty – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze

Sonda

Puste kościoły, mniej księży... Niedzielne msze raz w miesiącu?

Oddanych
głosów
685
Dobry pomysł
50%
To jest niedopuszczalne
32%
Nie mam zdania
18%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Polacy tracą fortunę przez promocje
Rozmowy Jelonki
Rezonans dla węża domowego już możliwy
 
Kultura
"Nocny łowca" nadchodzi
 
112
Toyota na barierce
 
Aktualności
Moda na recykling
 
Uzdrowisko Cieplice
Termalny relaks dla zdrowia i dobrego samopoczucia
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group