Poniedziałek, 6 lutego
Imieniny: Doroty, Pawła
Czytających: 3894
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Włamywacze samochodowi w potrzasku

Piątek, 9 października 2009, 12:36
Aktualizacja: 12:37
Autor: TEJO
REGION: Włamywacze samochodowi w potrzasku
Fot. Policja
CB radia, nawigacje satelitarne , radioodtwarzacze i ładowarki samochodowe – takie urządzenia ukradli z blisko 50 pojazdów dwaj złodzieje, którzy plądrowali samochody turystów w Karpaczu. Straty pokrzywdzonych to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

– Przestępstw tych dopuścili się od stycznia do października – mówi podinsp. Edyta Bagrowska z policji. – Do wykrycia sprawców tych przestępstw komendant miejski policji w Jeleniej Górze powołał specjalną grupę operacyjno-śledczą. W wyniku prowadzonych czynności i zebranego materiału policjanci wytypowali dwóch 24-letnich mieszkańców Karpacza jako sprawców tych przestępstw.

Nie pomylili się. Policjanci ustalili miejsce ukrycia fantów. Było to specjalnie przygotowane pomieszczenie. Tam odnaleźli część skradzionego mienia. Ponadto w wyniku przeszukania ich mieszkań funkcjonariusze zabezpieczyli narzędzia, którymi włamywacze posłużyli się do popełnia wszystkich przestępstw.

Mieszkańcy Karpacza zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Za kradzieże z włamaniem grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group