Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Niedziela, 23 listopada
Imieniny: Adeli, Klementyny
Czytających: 13623
Zalogowanych: 87
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Włamywacz w rękach policji

Piątek, 18 maja 2018, 6:01
Autor: 112
Region: Włamywacz w rękach policji
Fot. KMP Jelenia Góra
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który ma na koncie co najmniej 2 włamania , których dopuścił się w jednej z miejscowości gminy Janowice Wielkie. Jego łupem padło mienie o wartości około 6000 zł.

29-latek w maju włamał się i okradł dwa garaże. Jego łupem padły elektronarzędzia, walizka z kluczami oraz inne przedmioty. Łączne straty pokrzywdzonych wynoszą około 6000 zł. Policjanci w pomieszczeniach gospodarczych należących do 29-latka odnaleźli część skradzionego mienia.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna na terenie tej miejscowości dopuścił się innych podobnych przestępstw. Obecnie ustalają kolejnych pokrzywdzonych.

Sonda

Czy Twoje dziecko chodzi w szkole na lekcje religii?

Oddanych
głosów
503
Tak
36%
Nie
59%
Raz tak, raz nie - to zależy jak bardziej pasuje danego dnia
5%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Zjechał na nartach z Mount Everestu
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Koszykówka
Tego jeszcze nie było
 
Aktualności
Sołtys Siedlęcina została Miss Kobiety Wiejskiej!
 
112
Poddasze w ogniu
 
112
Skoda wjechała w Mazdę na Podwalu
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group