Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 10 listopada
Imieniny: Andrzeja, Leny, Leona
Czytających: 5061
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Włamał się do sklepu i ukradł papierosy– został zatrzymany

Czwartek, 30 października 2025, 11:10
Aktualizacja: 11:11
Autor: Policja Jelenia Góra/podinsp.Edyta Bagrowska
Jelenia Góra: Włamał się do sklepu i ukradł papierosy– został zatrzymany
Fot. policja
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego z jeleniogórskich sklepów. Mężczyzna ukradł papierosy o łącznej wartości blisko 4 tysiące złotych. Teraz grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze ustalili, a następnie zatrzymali 64-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o kradzież z włamaniem.
Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna 25 października 2025 roku, około godziny 5.00 rano włamał się do jednego z jeleniogórskich sklepów i ukradł papierosy. Pokrzywdzona poniesione straty oszacowała na blisko 4 tysiące złotych.
Powiadomieni o przestępstwie policjanci, na podstawie zebranych w tej sprawie informacji oraz analizy nagrań z kamer monitoringu wytypowali, a następnie zatrzymali 64-latka jako podejrzewanego o popełnienie tego czynu.
Jeleniogórzanin usłyszał już zarzut w tej sprawie. Teraz za przestępstwo, o które jest podejrzany odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Sonda

Czy bierzesz udział w zrzutkach, zbiórkach i innych formach finansowej pomocy?

Oddanych
głosów
54
Tak, kilka razy w miesiącu
9%
Tak, ale raz na parę miesięcy
39%
Tak, ale wspieram tylko potrzebujących z regionu
6%
Tak, ale wspieram potrzebujących w inny sposób
7%
Nie biorę udziału w takich akcjach
39%
 
Głos ulicy
Marsz równości w Jeleniej Górze
 
Warto wiedzieć
Czy Trump wywróci stolik Tuskowi?
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Koszykówka
Zaczęli źle i tak też skończyli
 
Karkonosze
Śmigłowiec ratował turystę w Karkonoszach
 
Aktualności
OSP Podgórzyn wita nowy wóz
 
Aktualności
Sztuczna inteligencja ratuje mózgi
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group