Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 8111
Zalogowanych: 12
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra/Kraków: Wkrótce Puchar Europy Oyama Karate

Czwartek, 21 maja 2015, 14:09
Aktualizacja: 17:56
Autor: MDvR
Jelenia Góra/Kraków: Wkrótce Puchar Europy Oyama Karate
Fot. użyczone
V Otwarty Puchar Europy oraz XX Mistrzostwa Polski Oyama Karate odbędą się w Krakowie i Wieliczce w dniach 23–24 maja. Turniej zgromadzi na starcie ponad 520 zawodników z Polski, Europy, Ameryki i Azji z różnych organizacji kontaktowego karate.

Nasze miasto reprezentować będzie Jeleniogórski Klub Oyama, w szeregach którego wystąpią następujący zawodnicy i zawodniczki: Michał Popczyński (2 kyu), Adam Serek (2 kyu), Katarzyna Starzyńska (1 kyu), Maciej Giziński (1 dan), Łaskawiec Robert (2 kyu), Grześ Łukasz (4 kyu), Wojtek Piątas (2 kyu), Natalia Grześ (4 kyu), Damian Galuba (5 kyu), Damian Rozkoszny (5 kyu), Natalia Najjar (3 kyu), Oliwia Najjar (3 kyu), Dziemianowicz Patrycja (3 kyu), Fibich Krzysiu (4 kyu), Beata Bukofaj (1 kyu). Trener/Sędzia maty: Shihan Rafał Majda (5 dan). Opieka lekarska/obsługa foto-video/coach: Nidal Najjar, Przemysław Palmowski, Miłosz Pawlik, Jakub Majda.

- Wyjazd tak licznej ekipy był możliwy dzięki naszym wspaniałym sponsorom i przyjaciołom klubu. Są to: Miasto Jelenia Góra, Restauracja Astoria Karpacz Przemysław Palmowski, Najjar Dent Nidal i Katarzyna Najjar, Hurtownia Warzyw i Owoców Tadeusz Serek, Metal Master i Flaris Sylwia i Rafał Ładzińscy oraz Wojciech Machnik. Serdecznie dziękujemy! - mówi Rafał Majda.

Najlepsi jeleniogórscy zawodnicy i zawodniczki zostaną zaproszeni do udziału w silnie obsadzonym, z wysokimi nagrodami pieniężnymi światowym turnieju kontaktowego karate: „Dageki – International Full Contact Karate Championship”, który odbędzie się w 2016 roku w kanadyjskim Montrealu.

Warto nadmienić, iż w ubiegłym tygodniu jak co roku nasz klub przeprowadził specjalnie dedykowane zawody dla dzieci trenujących w JKO. Udział w zawodach był bezskładkowy a nagrody w postaci pucharów, medali i słodyczy ufundował klub. Do rywalizacji zgłosiło się ponad 90 dzieci w wieku od 4 do 13 lat. Wystartowało ponad 60 osób. W trakcie turnieju krótki pokaz w postaci wykonania mistrzowskich Kata z Tonfami (m.in. Taizan) oraz łamania desek (Tameshiwari) zaprezentowali Michał Popczyński, Adam Serek i Robert Łaskawiec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
71
Coraz lepiej
25%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
32%
Nie najlepiej
20%
Wciąż fatalnie
23%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group