Piątek, 3 lutego
Imieniny: Błażeja, Oskara
Czytających: 6274
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wiozła dziecko i narkotyki w jednym wózku

Piątek, 28 sierpnia 2009, 7:34
Aktualizacja: 7:39
Autor: Angela
Z pozoru wzorowa matka spacerująca w centrum miasta z wózkiem z kilkumiesięcznym dzieckiem, w rzeczywistości handlarka narkotyków – mowa o 21 – letniej jeleniogórzance, którą zatrzymała policja. Funkcjonariusze zabezpieczyli u kobiety 100 porcji marihuany. Za posiadanie oraz dystrybucją środków odurzających grozi jej kara więzienia nawet do 10 lat.

21 – letnią kobietę zatrzymano około godziny 18.00, po tym jak policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze uzyskali informacje, że zajmuje się ona handlem narkotykami, głównie marihuaną. Funkcjonariuszom przekazano, że narkotyki jeleniogórzanka przewozi w wózku razem ze swoim kilkumiesięcznym dzieckiem. Jak wynikało z ustaleń, do transakcji kupna – sprzedaży miało dochodzić w centrum miasta.

- Policjanci postanowili tę informację sprawdzić. Zauważyli 21-latkę spacerującą wraz z dzieckiem w wózku na jednej z ulic w mieście. Podejrzenia potwierdziły się. Okazało się, że faktycznie kobieta posiadała ukryte w wózku kilka porcji marihuany – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. Idąc dalej tym tropem policjanci postanowili sprawdzić mieszkanie kobiety. Tam znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 porcji marihuany przygotowanej do sprzedaży oraz dwie wagi elektroniczne służące do ważenia środków narkotycznych.

21-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Ustalają źródło zabezpieczonych narkotyków oraz ich nabywców. Jeżeli potwierdzi się, że 21-latka zajmowała się dystrybucją marihuany za kraty więzienia może trafić na dziesięć lat.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (29)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group