Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 5465
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wiosna w akademii malucha

Sobota, 24 marca 2007, 0:00
Autor: ROB
Jelenia Góra: Wiosna w akademii malucha
Fot. Marek Tkacz
Występy artystyczne, piosenki oraz tańce – tym przywitały dzieci z Akademii malucha swoich rodziców.

Wszystko to w ramach tzw. koncertu wiosennego, który odbył się w miniony czwartek. – Dzieci zaprezentowały to, czego uczą się podczas codziennych zajęć – mówi Ewa Bąk prowadząca akademię. – Oczywiście tematyka prezentacji była związana z wiosną.
Widzami byli rodzice oraz dziadkowie. Jak twierdzi Ewa Bąk, takie spotkania są bardzo potrzebne. - Po pierwsze rodzice widzą, czym się zajmujemy. A i na dzieci możliwość zaprezentowania się działa mobilizująco - mówi.
Koncerty związane z porą roku to nie nowość. W minionym roku odbył się jesienny koncert. W planach był zimowy, ale nie doszedł do skutku, bo... nie było zimy. Maluchy nie spoczywają na laurach. Wkrótce odbędzie się spotkanie z rodzicami z okazji dnia matki. Dzieci już przygotowują sie do niego. Co zaprezentują? To niespodzianka.

<b> Jak w przedszkolu </b>
Akademia malucha to propozycja Młodzieżowego Domu Kultury dla rodziców, którzy z różnych powodów nie zapisali dzieci do przedszkoli. Zajęcia odbywają się 4 godziny dziennie. Program jest bardzo urozmaicony, od zajęć teatralnych, poprzez muzyczne, plastyczne. Jak twierdzi Ewa Bąk, zainteresowanie jest spore. - Grupa liczy 12 osób, ale chętnych jest dużo więcej. Rodzice dzwonią już w styczniu i liutym, żeby zapisać swoje dziecko na wrzesień – mówi przedszkolanka.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group