Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 15 stycznia
Imieniny: Domosława, Pawła
Czytających: 18406
Zalogowanych: 110
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Vancouver: Wieści z Vancouver

Poniedziałek, 15 lutego 2010, 15:10
Aktualizacja: Wtorek, 16 lutego 2010, 14:10
Autor: arec
Za nami starty Macieja Kurowskiego i pierwszy występ Agnieszki Cyl. Kibicujemy naszym zawodnikom, reprezentującym Polskę na Olimpiadzie w Vancouver.

Maciej Kurowski z MKS Karkonosze Sporty Zimowe zajął 23 miejsce w rywalizacji saneczkarzy na Olimpiadzie w Vancouver. Nasz zawodnik w trzech ślizgach uzyskał łączny czas 3:17.027 i był gorszy od złotego medalisty, rewelacyjnego 20 latka Niemca Felixa Locha o niecałe 4 sekundy. Maciejowi źle poszedł pierwszy ślizg, po którym zajmował 29 pozycję. Dzięki dobremu drugiemu przejazdowi awansował o pięć pozycji. Ostatecznie zajął 23 miejsce.

Słabo w sprincie wypadła biathlonistka Agnieszka Cyl, która w sobotę zajęła 42 miejsce. Niestety jeleniogórzanka w strzelaniu miała dwa pudła i zakończyła zawody z czasem 1:59,6 min. Jutro o 19.30 Agnieszka wystartuje w biegu na dochodzenie.

Również jutro zobaczymy starty kolejnej zawodniczki ze stolicy Karkonoszy. Pierwszy przejazd saneczkarki Eweliny Staszulonek będziemy mogli śledzić o godzinie 2.00, drugi o 3.30, trzeci 22.00, a czwarty o 23.30.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki masz stosunek do zbiórek, akcji charytatywnych?

Oddanych
głosów
391
Staram się pomagać wszystkim
31%
Pomagam tylko osobom, które znam
36%
Nie biorę udziału w taki akcjach
33%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Tak wyglądały zimy w przedwojennej Polsce
Rozmowy Jelonki
Zwierzęta boją się huku petard 100 razy bardziej niż człowiek
 
Aktualności
Tajemnicze odgłosy –ponura kapliczka w Bukowcu
 
Aktualności
Bezsensowny mord. Z siekierą na księdza z Maciejowej
 
Aktualności
Koniec epoki w Muzeum Sportu
 
Ciekawe miejsca
Podkarkonoski Akropol – świątynia Ateny w Bukowcu
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group