Czwartek, 6 października
Imieniny: Artura, Brunona
Czytających: 2526
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wieści z obozu Pawła Kukiza

Czwartek, 27 sierpnia 2015, 11:04
Aktualizacja: 11:26
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wieści z obozu Pawła Kukiza
Fot. Przemek Kaczałko
Znamy już jeleniogórzan, którzy znajdą się na liście Komitetu Wyborczego Wyborców Kukiz'15. Zwolennicy Pawła Kukiza, który w wyborach prezydenckich zdobył ponad 20 proc. głosów zabiegają również, by jeszcze w trakcie kampanii parlamentarnej znany muzyk zawitał do Jeleniej Góry, dając przy okazji koncert.

Lada dzień mają być ustalone pozycje poszczególnych kandydatów na liście w okręgu legnicko-jeleniogórskim, póki co udało nam się ustalić, że spośród 24 osób – dwie będą z naszego miasta. Są to przedsiębiorcy: Paweł Wilk – były kandydat na prezydenta Jeleniej Góry, szef stowarzyszenia „Siła Mieszkańców” oraz Anna Dudek. Nie wykluczone, że pojawi się również kandydat z powiatu jeleniogórskiego.

W procesie wyłaniania kandydatów brał udział specjalny zespół złożony z reprezentantów okręgu legnicko-jeleniogórskiego, wałbrzyskiego oraz wrocławskiego. Wśród nich był jeden jeleniogórzanin – Robert Prystrom, co powoduje, że znany działacz nie znajdzie się na liście. - Zasada jest taka, że w skład zespołu wchodzą ludzie nie będący na listach kandydatów do parlamentu – tłumaczy Paweł Wilk, który potwierdza, że czynione są starania, by Paweł Kukiz w swoją trasę koncertowo-wyborczą wpisał również Jelenią Górę. Z pewnością nie nastąpi to do 6 września, bowiem kalendarz muzyka jest już zapełniony.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (36)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group