Czwartek, 29 września
Imieniny: Michała, Rafała, Gabriela
Czytających: 6970
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie konstrukcje małych inżynierów w Klubie Jelonka

Środa, 13 stycznia 2016, 20:28
Aktualizacja: Niedziela, 17 stycznia 2016, 22:37
Autor: Galeria Sudecka
Jelenia Góra: Wielkie konstrukcje małych inżynierów w Klubie Jelonka
Fot. Galeria Sudecka
W najbliższą sobotę, 16 stycznia w godz. 13–17 Galeria Sudecka zaprasza wszystkich małych i dużych odkrywców na pierwsze w tym roku spotkanie Klubu Jelonka.

Podczas sobotniego spotkania dzieci zamienią się w konstruktorów cukrowych, słomkowych i papierowych konstrukcji. Poznają również zasady fizyki niezbędne przyszłym inżynierom. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się również gdzie znajduje się środek ciężkości Polski, czy drewniany most zawali się bez użycia kleju oraz ile kilogramów udźwignie papierowa kartka.

KLUB JELONKA zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach edukacyjnych, podczas których dzieci będą mogły poczuć się jak prawdziwi badacze przyrody. Inicjatywa ta ma zachęcać najmłodszych do poznawania świata nauki oraz pomóc w uzyskaniu odpowiedzi na pytania najbardziej ich nurtujące. KLUB JELONKA poszerza zainteresowania dzieci, wzbudza fascynację światem i badaniami. W bardzo wczesnym wieku mogą oni, po raz pierwszy, zasmakować czym jest prawdziwa nauka - aby w przyszłości - osiągać swoje cele i doskonalić swoje umiejętności.

Warsztaty odbywają się cyklicznie, w każdą trzecią sobotę miesiąca, w godzinach 13-17.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group