Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5587
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkie emocje, zacięta walka, ale z fair play!

Niedziela, 27 października 2013, 10:15
Aktualizacja: Poniedziałek, 28 października 2013, 8:23
Autor: Przemo&MDvR
Jelenia Góra: Wielkie emocje, zacięta walka, ale z fair play!
Fot. MT
Hala przy ul. Złotniczej w Jeleniej Górze gościła w minioną sobotę, 26 października, uczniów klas I, II i III z jeleniogórskich szkół, którzy z ogromnym zaangażowaniem i w duchu fair play rywalizowali w XIV Turnieju Gier i Zabaw organizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze.

W kalendarzu imprez organizowanych przez MOS są takie wydarzenia, które wypełniają halę przy ul. Złotniczej do ostatnich miejsc. Sobotnie zawody zgromadziły na starcie 360 dzieci z 10 jeleniogórskich szkół, rywalizacja toczyła się również na trybunach, gdzie rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy.

Po pięciu konkurencjach w wyścigach rzędów najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2, którzy wystąpili pod opieką Beaty Langer oraz Roberta Mierzwy. Drugie miejsce przypadło dzieciom z SP 11, a trzecie SP 10. Co warte odnotowania, wszyscy uczestnicy otrzymali puchary, dyplomy, medale, a także słodkości ufundowane przez Kaufland. Imprezę uświetniły cheerlederki z Gimnazjum nr 1, a dech w piersiach młodych sportowców zapierał pokaz Aikido Wojciecha Głogowskiego (3 dan).

- Przygotowywanie dziecieki do zawodów z Panem Robertem Mierzwą sprawia nam olbrzymią frajdę. Nie jest to jednak zadanie łatwe, gdyż przygotowywana grupa liczy sobie blisko czterdzieści dzieci, po 2-3 osoby z każdej klasy. To świetna zabawa dla dzieci, ale również spore przeżycie emocjonalne. Impreza przygotowana została perfekcyjnie, szkoda tylko, że na trybunach zasiadło nieco mniej kibiców i spora ich części była mało aktywna. Nie mniej jednak zabawa była wyśmienita, cieszymy się, że tak dobrze nam poszło i powtórzyliśmy wygraną sprzed dwóch lat – powiedziała opiekunka zwycięskiej drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 2 Beata Langer.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (13)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Ile lat ma Twój samochód?

Oddanych
głosów
577
Jest nowy
7%
1-5 lat
13%
5-10 lat
18%
10-20 lat
42%
pow. 20 lat
20%
 
Głos ulicy
Tatuaże – podobają się czy nie?
 
Miej świadomość
Czy warto obejrzeć film o Napoleonie?
 
Rozmowy Jelonki
Z Niemiec przez Jelenią Górę do IPN
 
112
Zmarł po wybuchu
 
Kultura
Rozbójnik w Cieplicach
 
112
Uratowali mu życie
 
112
Policja złapała bandziora (foto, wideo)
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group