– Doszło jednak do bardzo dużego zadymienia, stąd najprawdopodobniej alarm o poważnym pożarze – dodaje strażak
Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nikt z domowników nie ucierpiał. Nie było też większych strat w budynku.
Audio
Piętnastu strażaków z czterech zastępów wyjechało wczoraj (24.02) przed godz. 17.00 do alarmu o pożarze w budynku mieszkalnym przy ul. Bujwida w Podgórzynie. – Na miejscu okazało się, że w spiżarni na parterze zapaliły się papiery w plastikowym pojemniku, które właściciel domu ugasił za pomocą węża ogrodowego – informu
– Doszło jednak do bardzo dużego zadymienia, stąd najprawdopodobniej alarm o poważnym pożarze – dodaje strażak
Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Nikt z domowników nie ucierpiał. Nie było też większych strat w budynku.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia. Polityka prywatności i cookies
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.