Sobota, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 5430
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Wielkanocne dzieła Piotra Hamowskiego

Sobota, 15 kwietnia 2017, 8:18
Aktualizacja: Niedziela, 16 kwietnia 2017, 7:23
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Wielkanocne dzieła Piotra Hamowskiego
Fot. Przemek Kaczałko
Jak zapowiadał, tak zrobił! Kierownik działu zieleni Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej wykonał wielkanocne jaja, które zdobią centrum Jeleniej Góry w okresie świątecznym. To kolejne dzieła Piotra Hamowskiego, który doskonale wie, jak łączyć pasję z pracą.

Piotr Hamowski oprócz codziennych obowiązków służbowych od jakiegoś czasu zaskakuje jeleniogórzan trafionymi pomysłami, które spotykają się z pozytywną opinią mieszkańców Jeleniej Góry. Najpierw był smok w parku przy ul. Głowackiego, następnie herb Jeleniej Góry, którego mieszkańcy postanowili (w głosowaniu) umiejscowić w ciągu ulicy Konstytucji 3 Maja, a ostatnio szachowy koń, który wkrótce zostanie ukończony. W związku ze zbliżającą się Wielkanocą, P. Hamowski przerwał wykonywanie rzeźby przy Wojska Polskiego, aby wykonać świąteczne jaja.

Tym samym, nie tylko podczas Bożego Narodzenia jeleniogórski Plac Ratuszowy posiada świąteczne ozdoby, a znając zapał kierownika działu zieleni miejskiej MPGK, który jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – wkrótce zaskoczy nas kolejnymi pomysłami. Wśród planów jest m.in. herb Jeleniej Góry na zboczu Góry Szybowcowej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group