Wtorek, 17 maja
Imieniny: Weroniki, Sławomira
Czytających: 7860
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Wielka impreza na Łysej Górze już od dzisiaj

Piątek, 30 stycznia 2015, 10:46
Aktualizacja: 11:52
Autor: UM
Region: Wielka impreza na Łysej Górze już od dzisiaj
Fot. agrzywacz
Dzisiaj (30.01) na SKI ARENIE Łysa Góra rozpoczyna się trzydniowa impreza Start do Nart z Radiem ZET. Na turystów i mieszkańców Jeleniej Góry czeka mnóstwo atrakcji. Będzie można za darmo wypróbować najnowsze modele nart ATOMIC oraz zrobić sobie pamiątkową fotkę z dziennikarzami Radia ZET. Jutro (31.01) rozegrane zostaną zawody o Puchar Prezydenta Jeleniej Góry. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. A my mamy dla Czytelników dwie podwójne wejściówki na stok na Łysą Górę (szczegóły w poniedziałek – 2.02).

Zimowe Miasteczko Radia ZET okolice Jeleniej Góry odwiedziło po raz pierwszy. - Miasto i sponsorzy przywitali nas tak gościnnie, jak w żadnym innym miejscu w Polsce. Jelenia Góra i jej okolice to tereny warte promowania na antenie ogólnopolskiej. Radio ZET jest otwarte na współpracę - mówił Mariusz Brzeziński, podczas konferencji prasowej.

Prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła podkreślił, że Jelenia Góra będzie wspierać wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do promocji Jeleniej Góry jako miasta przyjaznego turystom.

- W Jeleniej Górze można szusować na nartach, uprawiać turystykę rowerową i pieszą, można skorzystać z oferty naszego uzdrowiska albo odwiedzić pałace, których wokół naszego miasta jest tak wiele. Bardzo cieszymy się, że za pośrednictwem Radia ZET dowie się o tym cała Polska
- mówił Marcin Zawiła.

Organizacja tak dużej imprezy nie byłaby możliwa bez wsparcia sponsorów. W konferencji prasowej wzięli udział przedstawiciele Term Cieplickich, Uzdrowiska Cieplice, Hotelu Cieplice i Chaty za Wsią, Pałacu Paulinum, Pałacu Wojanów, Pałacu Staniszów i Pałacu Pakoszów, którzy pomogli w organizacji tego przedsięwzięcia.

- Wspólna akcja z Radiem ZET to szansa dla nas, by na antenie tej rozgłośni przedstawić naszą ofertę słuchaczom z całej Polski. Wszystkie zaangażowane w akcję podmioty planują wspólne działania marketingowe, bo tak jest taniej i efektywniej - zaznaczył Przemysław Rozenek z Term Cieplickich.

Akcja Start do Nart z Radiem ZET rozpoczęła się dzisiaj (30.01) i potrwa do niedzieli. Miasteczko Radia ZET jest czynne od godz. 10.00.

- Podczas imprezy parkingi są oczywiście bezpłatne - zapewnił Arkadiusz Kitkowski ze SKI ARENY Łysa Góra.

Nad bezpieczeństwem turystów czuwa policja.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group