Wtorek, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 8254
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wiedza to życie. Festiwal Nauki w „trójce”

Wiadomości: JELENIA GÓRA
Czwartek, 26 maja 2011, 8:43
Aktualizacja: 8:44
Autor: Petr
W piątek, 27 maja w Gimnazjum nr 3 im. Janusza Kusocińskiego w Jeleniej Górze odbędzie się IX Festiwal Nauki, czyli kolejna edycja cyklicznej imprezy, którą wspólnie organizują dyrekcja placówki, grono pedagogiczne oraz samorząd uczniowski.

IX Festiwal Nauki w „trójce” rozpocznie się w piątek, 27 maja o godz. 9.30. Na imprezę, która tym razem odbędzie się pod hasłem „Nauka przygodą życia”, może przyjść każdy, kto chciałby dowiedzieć się co sądzą na temat zdobywania wiedzy gimnazjaliści, jakie ciekawostki niesie za sobą nauka czy jakimi sposobami można urozmaicać lekcje.

– Każdego roku uczestniczę w imprezach w „Trójce”. Dlaczego? Bo Festiwal Nauki to uczenie się poprzez dobrą zabawę, rozwiązywanie ciekawych rebusów, branie udziału w konkursach i quizach prowadzonych przez nauczycieli, a także moich kolegów z „trójki”. Tym razem też się tam wybiorę – mówi nam Paweł Jurczak, gimnazjalista z Jeleniej Góry.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~absolwent 26-05-2011 15:55
FESTIWAL NAUKI??????????? Myślałby kto!!!! Impreza całkiem sobie, ale nie oszukujmy i nie dezinformujmy innych- ambitnych, coby chcieli naukowo się rozwinąć...To jest Festyn szkolny! Dzień Dziecka na wesoło! wiem, co piszę, bo kilka lat temu fikołki obowiązkowo musiałem robić....Pozdrawiam młodych sportowców Może nowy dyrektor ( po fuzji) zmieni nazwę?????????????

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group