Czwartek, 25 lutego
Imieniny: Cezarego, Wiktora
Czytających: 2166
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Wieczór poezji. Będzie lirycznie i erotycznie

Środa, 8 lutego 2012, 8:30
Aktualizacja: 8:31
Autor: Accipiter
JELENIA GÓRA: Wieczór poezji. Będzie lirycznie i erotycznie
Fot. Organizator
W najbliższą sobotę (11 lutego) o godz. 17.30 w Restauracji Steak House przy ul. Goduszyńskiej 61 przy Stajni Gostar gościem specjalnym będzie wrocławska poetka Izabela Monika Bill, autorka debiutanckiego tomiku poetyckiego pt. „Seksapil Duszy”. Wstęp wolny.

Izabela Monika Bill, absolwentka wrocławskiego Kolegium Nauczycielskiego Języka Polskiego (2005), debiutowała w roku 2002 na łamach Zeszytu Poetyckiego „Dike”. Tematyką jej utworów jest często erotyka, mistyczne przeżycia i przemijanie. Dziś należy do Grupy Poetyckiej Dysonans we Wrocławiu i Regionalnego Klubu Literackiego w Działoszynie.

Jest laureatką wielu nagród literackich, w tym statuetki Rektora Uniwersytetu Opolskiego w konkursie „O gałązkę oliwną”, wyróżnienia w dolnośląskiej II Edycji Konkursu Jednego Wiersza zorganizowanej przez Liceum Holistyczne we Wrocławiu (2001) oraz wyróżnienia w ogólnopolskim konkursie poetyckim „Beatus qui amat” zorganizowanym przez Oficynę Wydawniczą „MAK” (2001). Zajęła dwukrotne pierwsze miejsce w 2008 i 2009 w kategorii poezji dojrzałej w I i II Ogólnopolskiej Edycji konkursu poetyckiego „W słowach utopieni” zorganizowanego przez Szkołę Podstawową z Raciszyna i Bibliotekę z Działoszyna.

Podczas walentynkowego spotkania z poezją Izabeli Moniki Bill, kucharze Restauracji Steak House przyrządzą desery w promocyjnych cenach oraz wyborną przystawkę z afrodyzjakami „Sekret Cassanovy”.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (10) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group