Środa, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 6409
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jakuszyce: Weź udział w międzynarodowym, publicznym przejeździe rowerowym

Czwartek, 23 czerwca 2011, 1:13
Aktualizacja: 1:15
Autor: MDvR
Jakuszyce: Weź udział w międzynarodowym, publicznym przejeździe rowerowym
Fot. archiwum
Stowarzyszenie Bieg Piastów, wspólnie z czeską gminą Korenov, zakończyło realizację projektu "Droga rowerowa Jizerka – Jakuszyce" prowadzonego w ramach Programu Operacyjnego Współpracy Transgranicznej Republika Czeska–Rzeczpospolita Polska 2007–2013.

W ramach zadania po polskiej stronie została zrekonstruowana część ścieżki rowerowej, która pozwala na ominięcie drogi krajowej nr 3. Nowa trasa połączyła zjazd w stronę schroniska Orle z istniejącą rolkostradą. W związku z zakończeniem projektu, wspólnie z czeskim partnerem zorganizowany zostanie międzynarodowy publiczny przejazd rowerowy.

Impreza będzie miała miejsce w najbliższą niedzielę, 26 czerwca. Start grupy czeskiej odbędzie się o godzinie 10:00 z osady Jizerka, Morina (parking). O 11:00 spotkamy się na Polanie Jakuszyckiej, gdzie wspólnie z uczestnikami polskiej strony będziemy czekać na rowerzystów z Czech. Po krótkim poczęstunku o godzinie 12:00 międzynarodowa grupa pojedzie do osady Jizerka Morina. Stamtąd, po poczęstunku, grupa polskich rowerzystów
wystartuje w kierunku Polany Jakuszyckiej (start ok. 14:00).

Zapraszamy wszystkich miłośników jazdy na rowerze do udziału w imprezie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group