Wernisażowi towarzyszyć będzie prelekcja Zygmunta Grześkiewicza o zdrowotnych właściwościach wody oraz performance dźwiękowy w wykonaniu Krzysztofa Radomskiego.
Wystawę zwiedzać będzie można do końca sierpnia. Wstęp wolny.
Audio
Jutro (w piątek, 8 sierpnia) o godz. 18.00 w Galerii Miejskiego Ośrodka Kultury w Kowarach będzie miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy zatytułowanej “Wodolecznictwo”. Jest to ekspozycja ciekawych zbiorów związanych z tradycją kowarskiego leczenia wodą.
Wernisażowi towarzyszyć będzie prelekcja Zygmunta Grześkiewicza o zdrowotnych właściwościach wody oraz performance dźwiękowy w wykonaniu Krzysztofa Radomskiego.
Wystawę zwiedzać będzie można do końca sierpnia. Wstęp wolny.
Używamy niezbędnych cookies do działania serwisu oraz opcjonalnych cookies preferencji, analityki, treści zewnętrznych i pomiaru reklam. Można zaakceptować wszystko, odrzucić opcjonalne albo dostosować ustawienia. Polityka prywatności i cookies
Niezbędne cookies są wymagane do działania serwisu. Opcjonalnie można włączyć preferencje, analitykę Google, osadzone treści zewnętrzne oraz pomiar reklam.
Logowanie, bezpieczeństwo, sesja oraz zapis decyzji o cookies.
Zapamiętanie ustawień interfejsu itp.
Pomiar ruchu w Google Analytics po uzyskaniu zgody.
Osadzone mapy Google, filmy YouTube i materiały Facebook.
Google AdSense, ograniczanie ponownego wyświetlenia oraz pomiar skuteczności reklam.











Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.