Niedziela, 26 czerwca
Imieniny: Jana, Pawła
Czytających: 8716
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: WEGEtynki w Dworze Czarne

Środa, 8 lutego 2012, 8:35
Aktualizacja: 8:36
Autor: Agrafka
JELENIA GÓRA: WEGEtynki w Dworze Czarne
Fot. ....
Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na wiedzę o zdrowym sposobie życia, 14 lutego Dwór Czarne organizuje WEGEtynki. Wstęp kosztuje 20 zł.

- Chcemy pokazać, że wegetarianizm to coś więcej, niż tylko bezmięsna dieta. To ekologiczny sposób życia, szersze spojrzenie na kwestie zwierząt i otaczającej nas przyrody – mówi Elwira Trzcielińska, organizatorka imprezy we Dworze Czarne.

14 lutego każdy, kto przybędzie do zamku, będzie mógł skosztować wegetariańskich potraw i przekonać się, że joga nie jest wcale taka skomplikowana, jak wydaje się na pierwszy rzut oka. Joga harmonizuje i uelastycznia ciało oraz umysł, skutecznie przeciwdziała stresom, dodaje energii, uczy koncentracji. Wykonywanie ćwiczeń jogi prowadzi do poprawy zdrowia, reguluje fizjologiczne funkcje organizmu, normuje oddychanie, opóźnienia proces starzenia się. Warsztat dla osób początkujących poprowadzi dyplomowana instruktorka Agnieszka Wandzel ze szkoły jogi Candra.

O dobry nastrój uczestników WEGEtynek zadba Jerzy Niczyporuk, dając koncert szamański. A po zajęciach każdy będzie mógł porozmawiać ze znawcami tematu, zadać nurtujące pytania oraz zakupić bio produkty na stoisku Bio Baru, na co dzień mieszczącego się przy Placu Piastowskim w Cieplicach.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group