Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 5752
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 7 września 2012, 18:41
Aktualizacja: 18:42
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W nadchodzący weekend piłkarze klasy okręgowej oraz A i B rozegrają kolejną serię spotkań w walce o ligowe punkty. Najciekawiej zapowiada się pojedynek faworytów okręgówki: BKS–u Bolesławiec z Twardym Świętoszów.

Zestaw par 6. kolejki okręgówki:
Sobota, 8 września :
Piast Dziwiszów - Jawa Otok 16:00
Czarni Lwówek Śląski - Victoria Ruszów 17:00
BKS Bolesławiec - Twardy Świętoszów 17:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Bazalt Sulików 17:00
Lotnik Jeżów Sudecki - Pogoń Świerzawa 17:00
Włókniarz Mirsk - GKS Warta Bolesławiecka 17:00
Piast Wykroty - Endico-Mitex Podgórzyn 17:00

Niedziela, 9 września:
Leśnik Osiecznica - Olimpia Kamienna Góra 11:00

A klasa:
Grupa I:
Chojnik Jelenia Góra - Woskar Szklarska Poręba 11:00
Victoria Czadrów - Piast Bolków 12:00
Pagaz Krzeszów - KS Łomnica 14:00
Kwarc Pisarzowice - Lechia Piechowice 14:00
Czarni Strzyżowiec - Nysa Wolbromek 15:00
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice 15:00
Orzeł Lubawka - KS 1946 Chełmsko Śląskie 17:30

Grupa II:
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice 11:00
Górnik Węgliniec - Orliki Węgliniec 12:00
LZS Porajów Kopaczów - Chmielanka Chmieleń 15:00
LZS Kościelnik - Skalnik Rębiszów 15:00
LZS Radostów - Stella Lubomierz 15:00
Olsza Olszyna - Cosmos Radzimów 15:00
Włókniarz Leśna - Gryf Gryfów Śląski 15:00

Grupa III:
KS Stare Jaroszowice - LKS Dobra 11:00
Apis Jędrzychowice - KS Łąka 11:00
Sparta Zebrzydowa - Hutnik Pieńsk 11:00
Iskra Łagów - LZS Łaziska 11:00
LKS Ocice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 14:00
GKS Raciborowice - Cosmos Milików 15:00
LZS Brzeźnik - GKS Iwiny 15:00

B klasa:
Grupa I:
Uran Okrzeszyn - Bóbr Opawa 11:00
Dragon Miszkowice - Bóbr Marciszów 11:00
Spójnia Sady - Czarni Przedwojów 11:00
Auxilia Janiszów - Lesk Sędzisław 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Orły Lipienica 11:00
Gnejs Ogorzelec - Potok Karpniki 14:00

Grupa II:
Lotnik II Jeżów Sudecki - Juvenia Rybnica 11:00
Bobry Wojanów - Energobest Miłków 11:00
LZS Kostrzyca - Sokół Sokołowiec 11:00
GLKS Czernica - Hottur Borowice 11:00
KS Maciejowa - Rudawy Janowice Wielkie 12:00
Karpatia Karpacz - Olimpia II Kowary 15:00
Pauzuje: Pub Gol II Jelenia Góra.

Grupa III:
LZS Pisarzowice - Sudety Giebułtów 15:00
Fatma Pobiedna - Włókniarz II Mirsk 15:00
Olsza II Olszyna - Pogoń Wleń 15:00
LZS Henryków - Rolnik Rząsiny 15:00
Pauzują: LZS Zaręba, LZS Radogoszcz, Bazalt Wojciechów.

Grupa IV:
Granit Gierałtów - LZS Sobota 11:00
Chrobry Nowogrodziec - LZ S Kotliska 15:00
TS Parzyce - LZS Niwnice 15:00
Roan Tomisław - Kwisa Kierżno 15:00
Orzeł Gościszów - Zbylut Zbylutów 15:00

Grupa V:
Bóbr Dabrowa Bolesławiecka - LKS Mierzwin 11:00
Rybak Parowa - Kolonia Bolesławiec 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Znicz Kruszyn 11:00
KS Trzebień - GKS Gromadka 14:00
Majdan Bolesławiec - LZS Nowa 15:00

Grupa VI:
Jaśnica Opolno Zdrój - Orzeł Platerówka 11:00
Orzeł Kostrzyna - Sudety Sieniawka 11:00
Piast Czerwona Woda - LZS Ręczyn 15:00
Przyszłość Dłużyna - WKS Żarki Średnie 15:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~Ksk 8-09-2012 14:24
Zespol Zieliny, pokazcie wiesniakom jak sie gra

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group