Środa, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 6060
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Weekendowy rozkład jazdy niższych lig piłkarskich

Wiadomości: klasa A i B
Sobota, 24 września 2011, 0:42
Aktualizacja: 0:43
Autor: Przemo
Fot. archiwum
W najbliższy weekend, 24/25. września piłkarze klas A i B powalczą o kolejne zdobycze punktowe w sezonie 2011/2012.

Zestaw par 7.kolejki A-klasy:

Grupa I:
Sobota, 24. września:

Endico-Mitex Podgórzyn - KS 1946 Chełmsko Śląskie 16:00
Czarni Strzyżowiec - Orzeł Lubawka 17:00

Niedziela, 25. września:
Orzeł Mysłakowice - Halniak Miłków 11:00
Pub Gol Jelenia Góra - Piast Bolków 13:30
Pogoń Świerzawa - Victoria Czadrów 15:00
Chojnik Jelenia Góra - Nysa Wolbromek 16:00
Woskar Szklarska Poręba - KS Łomnica 16:00

Grupa II (niedziela, 25.września):

Błękitni Studniska Dolne - Orzeł Platerówka 11:00
Skalnik Rębiszów - Cosmos Radzimów 15:00
Bazalt Sulików - Stella Lubomierz 15:00
Chmielanka Chmieleń - Sudety Giebułtów 15:00
Kwisa Świeradów Zdrój - Gryf Gryfów Śląski 15:00
LZS Radostów - Pogoń Markocice 15:00
Włókniarz Leśna - Jaśnica Opolno Zdrój 15:00

Grupa III (niedziela, 25.września):

KS Łąka - LKS Ocice 11:00
Apis Jędrzychowice - Przyszłość Dłużyna 11:00
Jawa Otok - LZS Radogoszcz 11:00
Sparta Zebrzydowa - Cosmos Milików 11:00
GKS Iwiny - LZS Łaziska 11:00
Iskra Łagów - Hutnik Pieńsk 11:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - Górnik Węgliniec 14:00

Zestaw par B-klasy:

Grupa I:
Gnejs Ogorzelec - Amfibolit Leszczyniec 25 września, 11:00 (w Leszczyńcu; Gnejs gospodarzem)
Czarni Przedwojów - Bóbr Opawa 25 września, 15:00
Lesk Sędzisław - Dragon Miszkowice 25 września, 11:00
Dolomit Pisarzowice - Spójnia Sady 25 września, 14:00
Orły Lipienica - Bóbr Marciszów 25 września, 11:00
Uran Okrzeszyn - LZS Janiszów 25 września, 11:00

Grupa II:
KS Maciejowa - LZS Kostrzyca 25 września, 12:00
Pub Gol II Jelenia Góra - Rudawy Janowice Wielkie 25 września, 15:00
Lotnik DRX II Jeżów Sudecki - Potok Karpniki 25 września, 11:00
Sokół Sokołowiec - Hottur Borowice 25 września, 11:00
Gol Jelenia Góra - GLKS Czernica 25 września, 11:00
Pogoń Wleń - Juvenia Rybnica 25 września, 15:00
Bobry Wojanów - Lechia Piechowice 25 września, 11:00 (mecz w Dąbrowicy)

Grupa III:B
Fatma Pobiedna - Bazalt Wojciechów 25 września, 15:00
Rolnik Rząsiny - LZS Pisarzowice 25 września, 16:00
LZS Henryków - LKS Świecie 25 września, 15:00
KS Pasiecznik - Olsza II Olszyna Lubańska 25 września, 15:00
Kwisa Mroczkowice - Granica Miłoszów 25 września, 15:00 (mecz w Orłowicach)
Pauzuje: LZS Kościelnik

Grupa IV:
Rybak Parowa - Roan Tomisław 25 września, 15:00
LZS Niwnice - Kwisa Kierżno 25 września, 15:00
LZS Brzeźnik - Chrobry Nowogrodziec 25 września, 15:00
Granit Gierałtów - LZS Kotliska 25 września, 15:00
Orliki Węgliniec - TS Parzyce 25 września, 15:00 (mecz w Czerwonej Wodzie)
Pauzuje: LZS Sobota

Grupa V:
Majdan Bolesławice - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 25 września, 15:00
LZS Nowa - KS Trzebień 25 września, 11:00
GKS Gromadka - KS Stare Jaroszowice 25 września, 11:00 (mecz w Krzyżowej)
LKS Dobra - LKS Mierzwin 25 września, 11:00
Znicz Kruszyn - Zbylut Zbylutów 25 września, 14:00
Kolonia Bolesławiec - LKS Kraśnik Dolny 25 września, 11:00

Grupa VI:
LZS Radomierzyce - LZS Ręczyn 25 września (mecz w Łagowie)
Sudety Sieniawka - WKS Żarki Średnie 25 września, 11:00
WKS Działoszyn/Krzewina - Nysa II Zgorzelec 25 września, 11:00
LZS Zaręba - Piast Czerwona Woda 25 września, 15:00
Orzeł Kostrzyna - LZS Porajów-Kopaczów 25 września, 11:00

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group