Środa, 29 maja
Imieniny: Magdaleny, Urszuli
Czytających: 9671
Zalogowanych: 17
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Weekend majowy z Proshot Paintball

Piątek, 26 kwietnia 2019, 12:04
Aktualizacja: Niedziela, 28 kwietnia 2019, 8:31
Autor: TS
Jelenia Góra: Weekend majowy z Proshot Paintball
Fot. TS
Kalendarz znów nam sprzyja! Weekend majowy to w tym roku aż 5 dni. Warto zapełnić ten czas aktywnościami na świeżym powietrzu zwłaszcza, że pogoda szykuje się znakomicie. Z propozycją przychodzi Proshot Paintball Jelenia Góra – miejsce aktywnego wypoczynku i rozrywki strzeleckie na świeżym powietrzu. Instruktorzy Proshot Paintball przygotowali wiele nowości w nadchodzącym miesiącu.

Weekend majowy Proshot Paintball Jelenia Góra to przede wszystkim premiera gier nocnych. Gry nocne paintball to zupełnie nowa formuła, nieznana dotąd w Karkonoszach i okolicy. Rozgrywki prowadzone są po zmroku, przy sztucznym oświetleniu, które tworzy ostro oświetlone miejsca i głębokie cienie. W półmroku łatwo się skryć, co potęguje mroczny klimat rozgrywek oraz ogólne wrażenia z zabawy. W ramach gier nocnych będzie można skorzystać z całej palety gadżetów, jak np. z Elektronicznego Systemu Wspomagania Gry, który od wielu lat animuje i nadzoruje paintball w Proshot. Ważną informacją jest deklaracja organizatora, że gry nocne będą bezpieczne zupełnie jak gry prowadzone za dnia:

Zadbaliśmy o właściwe doświetlenie każdego zakątka terenu gry. Mamy pewność, że gracze poradzą sobie w odmiennych warunkach, a cała zabawa będzie przebiegać właściwie i bezpiecznie - mówi Jakub Stasicki, instruktor strzelectwa i właściciel.

Innym ciekawym pomysłem, jaki wprowadza Proshot Paintball już w maju, jest video rejestracja rozgrywek i atrakcji strzeleckich. Teraz każda grupa będzie miała doskonałą pamiątkę video w formacie 4K, dodatkowo stabilizowaną profesjonalnym gimbalem.

Proshot to nie tylko paintball. W ofercie firmy znajduje się całe spektrum atrakcji i rozrywek strzeleckich, takich jak archery tag łucznictwo, czy broń pneumatyczna. Warto zastanowić się nad spędzeniem aktywnego pikniku rodzinnego, czy spotkania pracowniczego w zupełnie innej, aktywnej formule.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Z którym z autorów chcieliby Państwo spotkać się w Książnicy Karkonoskiej?

Oddanych
głosów
595
Puzyńska Katarzyna
33%
Twardoch Szczepan
32%
Żulczyk Jakub
35%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Kraina Wygasłych Wulkanów w Polsce
 
Rozmowy Jelonki
Wodne perypetie w Jeżowie
 
Aktualności
Warsztaty kosmetyczne w Muflonie
 
Kościół i wiara
Bierzmowanie w Jeleniej Górze
 
Kultura
Wędrowcy Karkonoszy
 
Aktualności
Zagrali dla Michała
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group