Sobota, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 6349
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: Wdzięczni za skuteczność

Piątek, 6 stycznia 2006, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 9:24
Autor: TEJO
Niemcy podziękowali kowarskim policjantom za szybkie odzyskanie skradzionego samochodu.

Do kradzieży doszło 29 grudnia przed jednym z zajazdów w Mysłakowicach. Niemieccy turyści przed powrotem do kraju postanowili zjeść obiad. Auto z bagażem zostawili na parkingu. W restauracji spędzili około godziny. Kiedy wyszli z lokalu, zobaczyli, jak ich samochód… odjeżdża.

– Goście szybko zawiadomili policję i po kilku sekundach wszystkie służby dowiedziały się o kradzieży pojazdu – mówi komisarz Edyta Bagrowska z Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Patrol z Kowar znając teren ustawił się przy jednym z wyjazdów do Kamiennej Góry. Po kilku minutach nadjechał skradziony samochód. Kiedy złodziej zauważył policjantów, zatrzymał się, porzucił auto i uciekł do lasu.

Przestępcy policjanci jeszcze nie złapali, ale udało im się odzyskać skradziony samochód, nieuszkodzony i z całym dobytkiem. Właściciele pojazdu oszacowali wartość wszystkiego na ponad 70 tysięcy złotych. Samochód wrócił do nich niespełna pół godziny po kradzieży.

Ostatnio na ręce komendanta miejskiego policji w Jeleniej Górze, mł. insp. Zbigniewa Ciosmaka wpłynęło podziękowanie od turystów z Niemiec za błyskawiczną i skuteczną akcję policjantów z Kowar.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group