Czwartek, 23 marca
Imieniny: Feliksa, Pelagii
Czytających: 8346
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Warsztaty decoupage w Muzeum Karkonoskim

Czwartek, 18 marca 2021, 11:44
Aktualizacja: 11:46
Autor: Manu
Jelenia Góra: Warsztaty decoupage w Muzeum Karkonoskim
Fot. BM
Z okazji zbliżających się świąt Wielkiej Nocy, Muzeum Karkonoskie w Jeleniej Górze przygotowało ofertę warsztatów artystycznych kierowanych zarówno do dzieci, młodzieży, jak i do dorosłych, w tym warsztaty zdobienia pisanek metodą decoupage. Liczba miejsc jest ograniczona.
Kolejny raz przed Wielkanocą proponujemy wszystkim chętnym zajęcia świąteczne związane z naszą tradycją i kulturą. W tym roku proponujemy wykorzystanie techniki decoupage do przygotowania świątecznych dekoracji. Uczestnicy za pomocą wyciętych z serwetek motywów/wzorów, stworzą niepowtarzalne ozdoby – mówi kierowniczka Działu Edukacji Aneta Sikora – Firszt.

W warsztatach zdobienia pisanek metodą decoupage wzięli udział także uczniowie z jeleniogórskiej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza.

Technika decoupage to ozdabianie przedmiotów dzięki przyklejeniu wzoru wyciętego z serwetki bądź cieniutkiego papieru na wcześniej przygotowaną powierzchnię i zabezpieczenie pracy lakierem. Dzięki tej technice można nie tylko własnoręcznie ozdobić przedmioty, ale przede wszystkim twórczo spędzić czas.

Twoja reakcja na artykuł?

9
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group