Poniedziałek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 8909
Zalogowanych: 18
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walka o finały w mini piłce ręcznej

Środa, 24 lutego 2010, 14:32
Aktualizacja: Czwartek, 25 lutego 2010, 14:31
Autor: arec
Uczniowie Szkół Podstawowych rywalizowali wczoraj o awans do finału strefy jeleniogórskiej. Zwyciężyli chłopcy ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Lwówku Śląskim. Turniej odbył się w hali przy ulicy Złotniczej.

W turnieju półfinałowym „A” strefy jeleniogórskiej w mini piłce ręcznej zmierzyły się cztery drużyny. W zawodach rozgrywanych systemem każdy z każdym najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa nr 3 z Lwówka Śląskiego, która wygrała wszystkie trzy mecze. Drugie miejsce, premiowane awansem do finału, wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Kamiennej Górze, mająca na koncie dwa zwycięstwa. Na trzecim miejscu znalazła się Szkoła Podstawowa nr 1 w Piechowicach, a ostatnie przypadło w udziale Szkole Podstawowej nr 15 w Jeleniej Górze.

Skład zwycięskiego zespołu: Muzeja Wojciech, Delinowski Patryk, Fidorów Dawid, Szewczyk Adrian, Szajna Marcin, Ruszkiewicz Maciej, Stepanów Grzegorz, Sienkiewicz Szymon, Naryniecki Artur, Jezioro Kamil, Machowski Miłosz.

W turnieju finałowym strefy jeleniogórskiej 8 marca w hali przy ulicy Złotniczej zagrają: SP 3 Lwówek Śląski, SP 2 Kamienna Góra, SP Węgliniec oraz SP 1 Bolesławiec.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy Termy Cieplickie powinny trafić w prywatne ręce?

Oddanych
głosów
1011
Tak
27%
Nie
66%
Nie wiem
7%
Copyright © 2002-2022 Highlander's Group