Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Czwartek, 2 kwietnia
Imieniny: Franciszka, Władysława
Czytających: 17671
Zalogowanych: 93
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Walka na matach

Niedziela, 4 czerwca 2006, 0:00
Autor: rylit
Jelenia Góra: Walka na matach
Fot. rylit
Puchary, nagrody i słodkie upominki dostali najmłodsi judocy, którzy wzięli udział w sobotnim turnieju zorganizowanym przez JSS „Gwardia” Jelenia Góra.

Zawody odbyły się z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w hali JSS ”Gwardia” przy ulicy Nowowiejskiej. Wzięło udział kilkadziesiąt dziewcząt i chłopców z trzech klubów: AKS Strzegom, Gwardia Jelenia Góra, Polonia Jelenia Góra.

Imprezę prowadziła i koordynowała Barbara Matiasz-Płońska – 1DAN. Wśród kibiców dostrzegliśmy Irenę Kempisty, naczelniczkę Wydziału Kultury, Sportu, Turystyki Urzędu Miejskiego w Jeleniej Górze.

Młodzi sportowcy-judocy walczyli na matach w trzech grupach wiekowych: 9-10 lat, 11-12lat, 13-14lat z podziałem na kategorie wagowe, zdobywając za pierwsze trzy miejsca medale i dyplomy.
Zapał i determinacja dzieci i młodzieżyw czasie zawodów, pozwalają mieć nadzieję, że wyrosną z nich przyszli reprezentanci kraju, mistrzowie świata i mistrzowie olimpijscy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Jaki sposób robienia zakupów preferujesz?

Oddanych
głosów
516
W Internecie
26%
Stacjonarnie w sklepie
66%
Oglądam/przymierzam w sklepie, a kupuję w Internecie
8%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Spacer czy bieganie dla 40+ i 50+? Co lepsze dla zdrowia i kondycji?
Rozmowy Jelonki
Po co właściwie zmieniamy czas? Lepszy zimowy czy letni?
 
112
Potrącenie na pasach
 
Aktualności
Harcerstwo bez telefonów. „Pokazujemy dzieciom, że prawdziwe życie jest poza ekranem”
 
Aktualności
Nowe posterunki Policji w Janowicach Wielkich i Podgórzynie już otwarte dla mieszkańców
 
112
Chciał wysadzić ludzi w powietrze!
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group